Wpis z mikrobloga


Nie macie wrażenia, że PiS #!$%@?ł nam szanse życia w normalnym rozwiniętym kraju i nasze pokolenie już nie zazna jako takiego dobrobytu i stabilności gospodarczej? Zmarnotrawili wszystko co udało się zbudować po 1989 r. ()

#pis #bekazpisu #polityka #polska #inflacja #ekonomia #gospodarka #pieniadze #ankieta

PiS schrzanil nam resztę życia...

  • Tak 90.1% (282)
  • Nie 9.9% (31)

Oddanych głosów: 313

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBulibu: Żyjesz w najlepszych czasach dotychczas. Nikt nie głoduje, Polska rozwija się z roku na rok coraz bardziej, wiec nie #!$%@? głupot, że ktoś Ci #!$%@?ł szanse życia.
  • Odpowiedz
@Mathas: Ty tak serio? Ja wiem, że nie głodowałem ale dorastałem w latach 90-tych i pamiętam tę biedę i szarzyznę kiedy dżinsy były luksusem a buty ze sklepu to było wielkie WOW!, potem początki XXI w. kiedy też zarobki były tak liche, że trzeba było odkładać na buty albo nowe spodnie ze sklepu, rower to można było kupić na raty na 5 lat albo wziąć kredyt gotówkowy na 4 lata
  • Odpowiedz
@PanBulibu: To już jest równia pochyła. Jeśli jakaś inna władza spróbuje powrócić do odpowiedzialnej polityki budżetowej, to przegra kolejne wybory i PiS wróci, obiecując kolejne prezenty dla swoich klientów.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Nie rób sobie nadziei. Każda partia, która po dojściu do władzy będzie próbowała ratować sytuację m.in. przez ograniczenie socjalu, zostanie przez niewykształcony motłoch zwany polskim narodem, wywieziona na taczkach. Polacy to debile, a ten kraj jest już stracony. Lepsze jutro było wczoraj.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Ja nie widzę dookoła biedy z lat 90. Wprost przeciwnie, wyjdziesz na ulice miasta to widzisz nowe bawary, mercedesy, iphony i markowe ciuchy. Nie gadaj mi o biedzie, bo ja tez pamietam czasy PO i 8 zł/h czy „mam na pana miejsce 5 Ukraińców”.
  • Odpowiedz
@Mathas: To ja już wolę czasy 8zł/h, bo w takich czasach studiowałem i to mnie motywowało do nauki i tego, żeby coś osiągnać. Dzisiaj przeczytałem o nowej minimalnej pensji na 2023, noszk... odechciewa się pracować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@viollu: Tylko widzisz, jesteśmy ewenementem w skali europejskiej żeby rząd musiał regulować minimalne wynagrodzenie bo w Polsce pokutuje XIX w. kapitalizm i płacenie pracownikom nieadekwatnie mało do efektów pracy.

Dlatego też sporo biedoty dało się nabrać na 500+ i zagłosowali na PiS bo mimo, że pracowali to nie byli w stanie się utrzymać lepiej aniżeli wegetując.
  • Odpowiedz