Wpis z mikrobloga

@jonasz787: Super motocykl. Uniwersalny, wygodny, lepszy na dalekie trasy niż nekedbike do miasta tak samo dobry jak one i wygodna pozycja. Jeśli silnik jest ok to bierz.
Tylko poczytaj co lubi się popsuć w silniku bo już kilka spotkałem z rozwaloną głowicą a takie xj900 ani jednego.
Więc poczytaj o typowych wadach i usterkach w TDM.
@jonasz787: Poczytaj o silniku jego wadach i bolączkach, jeśli szwagier nie jest hymmm... oszustem i zapewnia że wszystko jest w porządku i nie stwierdzisz typowych wad tego silnika w tym egzemplarzu to bierz.
Będzie pan zadowolony i kasę na oglądania zaoszczędzisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jonasz787: Mam jako pierwsze duże moto TDM 900 i jest spoko, z tym że są to raczej motocykle dla osób 175-180cm w górę ze względu na wysokość i masę, zwłaszcza jeżeli na pierwszy :) jeszcze pytanie jaka to jest 850, czy 3vd staruszek czy 4tx, oba lubią pić olej podobno, a 3vd ma dosyć spore spalanie rzędu 7-8l. Aczkolwiek bardzo mało awaryjny motocykl, dobry na trasę i do miasta. W 850
@Ranne_Kapcie: ooo no to w sam raz dla mnie, mam 186cm wzrostu. Staruszek 1 gen :D
Spoko, częstsze tankowanie przeżyję, bo i tak raczej nie mam czasu na dalsze trasy, więc nie będzie mi to przeszkadzać. Trzebaby było znaleźć jakiś zaufany serwis, który zaopiekowałby się motocyklem.