Wpis z mikrobloga

@Dnttfsh: dodałem już wpis, więc zapraszam do przeczytania mojej krótkiej historii ale dzięki za opinię :)

@Emulsja wiem, przed tą decyzją rozmawiałem z różnymi "imigrantami" i większość z nich mówiła że mimo wszystko żałuje czasu jaki mogła spędzić z rodziną, a tego żadne pieniądze nie oddadzą
Po 5 latach na pobytu w UK wracam do Polski.


Czy chcielibyscie przeczytac podsumowanie pobytu?

Poczatki, mieszkanie, praca, klimat, plusy i minusy, oraz dlaczego wracam?


@EngineeRaf: Nie chcę nic wiedzieć.

Będziesz żałował i to bardzo.

Powodzenia - będzie Ci potrzebne.
@EngineeRaf Też chętnie poczytam. Ja w Uk już prawie 11 lat. Przed wyjazdem byłem w Danii półtora roku. Wyjechałem zaraz po maturze i nigdy poza sezonowa praca w Polsce nie pracowałem. Bywam w Polsce 1-2 do roku i jakoś nie wyobrażam sobie tam życia na dzień dzisiejszy. No ale wiadomix. Jak masz tam rodzine czy cos to inaczej. Teraz znajomi zjeżdżają po podobnym czasie do mojego na stałe bo dziecko w drodze.
Ja jeszcze 3 lata temu to bez mrugnięcia i uśmiechem na twarzy w jeden dzień bym się spakował i wrócił gdyby tylko żona chciała. Dziś jak by mi łańcuch na szyje założyli i ciągnęli do Polski na powrót to bym przegryzł.
A ja jako człowiek od 7 lat szczęśliwie żyjący w DE mam teorię, że wracają tylko Ci którym się nic za granicą nie udało osiągnąć i czar prysł. Bo nikt normalny nie wraca z zachodu do polski…