Wpis z mikrobloga

@damw: sluszne spostrzezenia, poki co nie ma ale moze jeszcze beda ;) Podobno sa obiecane, ze beda...

Zestawy ogolnie sa dosc proste i powtarzalne, ale to nihil novi w serii City od jakiegos czasu, ktora wybitnie idzie w dzieciaki i w prostote & powtarzalnosc.
Ciesze sie, ze farma ma duzo zwierzat i na pewno cala seria ladnie bedzie "zarla" bo dawno nie bylo serii rolniczej (bodaj w 2015?)
Zestawy ogolnie sa dosc proste i powtarzalne, ale to nihil novi w serii City od jakiegos czasu

@janusz_mustermann: city ma kilka grup wiekowych. Tutaj masz 4+ czyli dla najmniejszych dzieciaków. Masz jeszcze przecież te wyższe co mają koło 7+ i jeszcze jedną koło 10-11+

Ja na 100% kupię sobie 60346 bo z tego co widzę, jest nowy odlew Owcy (bardziej tłusta), świnia też wygląda inaczej (inny pysk chyba), dodatkowo te baby
@FoxX21: czasami zdarzaja sie serio fajne zestawy 4+ :) przynajmniej na czesci
@damw sa widoczne duze uproszczenia w City i to w roznych grupach wiekowych.
Co do powtarzalnosci: kolejny "foodtruck" (po tym z frytkami, lodami itd.), kolejne ciagniki siodlowe z naczepa transportujace smiglowiec... zbieram troche City i niektore zestawy odrzucam tylko dlatego, ze juz taki mam... kilka razy.
Np. kamper ;)
w sumie ja chcę same zwierzątka


@FoxX21: ceny tych zwierząt będą tak absurdalne (pick a brick / BL), że taniej będzie pewnie kupić cały zestaw na jakiejś promocji. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ten jeden zestaw jest na serio wypełniony zwierzętami
@janusz_mustermann: właśnie, kolejny samochód - foodtruck. Lodziarka, frytki, kamper wszystko w jednym klimacie i wygląda prawie tak samo. Tak samo transportery - czy to straż, policja, kombajn też był - wszystko takie same. Mogliby dać jakiś traktor z przyczepą, pługiem czy czymkolwiek innym.
@damw: dlatego napisałem, że kupię cały zestaw
dlatego napisałem, że kupię cały zestaw


@FoxX21: no teraz widzę twój wcześniejszy komentarz. Przeoczyłem go za pierwszym razem i skupiłem się tylko na tym drugim - że chcesz tylko zwierzaki :)
@blogger: możliwe, nie upieram się. City nie znajdowało się nawet w okolicy moich zainteresowań, więc nie widziałem tego klocka wcześniej (bo nie śledziłem nowości w tej serii).