Wpis z mikrobloga

@PanHeniek45: 2,5 tys PLN chce jak to określila "bogate jelenie płaca 2,5 tys" XDDDDD! x #!$%@? de zapłacic randomowej lasce 2,5 klocka za potowarzyszenie kilka godzin na weselu. Bez usług matrymonialnych XD to za 200 zl ci dziwka z roksy obciagnie jeszcze poruchasz a tu 2,5 tys i ani jej nie pocalujesz xDD

@Pimenista
  • Odpowiedz
@7160:

CZy wy myślicie, ze to jego osobista świnka chce 500?

Nie zakładałem, że to jego własny różowy. Ewentualność podkreśliłem, jeśli to by była jakaś znajoma/koleżanka- że w takim układzie potrzebne są drastyczne środki, bo może myśli, że trzyma OPa w jakimś friendzone. I nawet jak żadnego "drapanego" nie bedzie, to przynajmniej atencja się zgadza.
Ale uwierz, zdarzyło się poznać w życiu takie, co by nawet od męża, czy nawet jeszcze
  • Odpowiedz
@userrrr: #!$%@? typie xD
Płacić za to żeby ktoś się z tobą pokazał na nic nie znaczącej imprezie to trzeba szacunku do siebie nie mieć.
Jak nie masz partnerki, albo koleżanki z którą byś się dobrze bawił, to idziesz sam i robisz za hot towar dla młodych dziewczyn które też poszły same.
Na weselu to jest jak granie na kodach, prawie każdy ci pomaga i nie masz przeszkód jak w normalnym
  • Odpowiedz
@BDLK_IMPRTR: Laska mi pisze, że niektórzy jej za to dają 5 tys ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakim trzeba być frajerem żeby za zwykle potowarzyszenie dać randomowi kilka tysięcy PLN skoro ludzie chodzą ns takie coś za darmo, lub za symboliczną opłatą np zwrot za paliwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rex1313:
@PanHeniek45:
  • Odpowiedz