Wpis z mikrobloga

@userrrr: jak masz iść z laską, która może nie zapamiętać twojego imienia. Albo spytana przez kogoś nie będzie w ogóle wiedziała kim jesteś itp to chyba lepiej iść samemu. Bo chociaż jak ktoś bierze znajomą to coś wie o drugiej osobie. A tutaj będziesz dla niej anonimowy i przy dyskusji w grupie pewnie ludzie się domyśla, że wziąłeś w ostatniej chwili z internetow łaskę. Bez sensu totalnie.
  • Odpowiedz
Bo się czuje trochę jak frajer, który płaci nie małą sume randomowi za to, ze wyjdzie ze mną na kilka godzin na wesele ¯_(ツ)_/¯


@userrrr: i bardzo dobrze. Przynajmniej intuicja cię nie zwodzi.
Lepiej idź sam, nic złego się nie stanie, a może nawet kogoś na tym weselu poznasz.
  • Odpowiedz
@userrrr: to bait?

Jezeli nie to przede wszystkim zadaj sobie pytanie czy jest jakas kolezanka z ktora aktualnie chcialbys isc na to wesele, jesli tak to ja po prostu zapros. Nie masz nic do stracenia. Tak samo nie widze sensu brania osoby ktorej praktycznie nie znam tylko po to zeby nie isc na wesele samemu. Wolałbym sie #!$%@? i pobawic ze znajomymi/rodzina.
  • Odpowiedz
@userrrr: Moja koleżanka, idąc jako osoba towarzysząca na wesele, dołożyła stówkę do prezentu dla pary młodej. To było dla mnie zaskoczeniem, ale wydaje się bardziej odpowiednie niż płacenie osobie towarzyszącej
  • Odpowiedz