Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #zwiazki
Ale wy dziewczyny jesteście żałosne.
Wystarczy pojechać na wesele, posłuchać komplementów od dziewczyn w obecności mojej różowej.
Być zapraszanym do tańca przez inne panny.
"Ale ty masz szczęście że masz takiego faceta"

I nagle da się bez proszenia i błagania zrobić loda i popuścić szpary.
Pewnie potrwa to miesiąc.

I znowu wróci lodzik na urodziny a seks raz w miesiącu jak Ona ma ochotę.
Bo przecież faceci mają ochotę 24/7

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626a3b713c3a369fd4546ddb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli jesteś upośledzony, bo tkwisz w gówno związku z tępą babą, co cię unieszczęśliwia, więc logiczny wniosek płynie z tego taki, że wszystkie dziewczyny są żałosne, ma sens ( ͡º ͜ʖ͡º) częściej chodźcie na wesela z twoją ukochaną szparą, to chyba rozwiązanie na właściwym dla ciebie poziomie
  • Odpowiedz
WybuchowaRozowypasek: Lodzik na urodziny, roochansko raz na miesiąc... Zazdroszę.
Fellatio kilka razy przed ślubem było (15 lat temu), a w żonie byłem ostatni raz 5 miesięcy temu (średnia z poprzednich lat, to jakieś 4-6 seksów na rok)...

Trzeba było #!$%@?ć przed dziećmi, a nie męczyć się z aseksualną przez resztę życia...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
WybuchowaRozowypasek: Lodzik na urodziny, roochansko raz na miesiąc... Zazdroszę.

Fellatio kilka razy przed ślubem było (15 lat temu), a w żonie byłem ostatni raz 5 miesięcy temu (średnia z poprzednich lat, to jakieś 4-6 seksów na rok)...


Trzeba było #!$%@?ć przed dziećmi, a nie męczyć się z aseksualną przez resztę życia...


Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz