Wpis z mikrobloga

#telefony #smartfony #iphone #android #ios #samsung #s22

Powiedzcie szczerze, gdybyście mieli wybrać NOWY telefon bez żadnych zobowiązań, tzn. nie jestem przywiązany do żadnej platformy, muzyki słucham ze spotifaja, na telefonie przeglądam tylko pocztę e-mail, firmowe aplikacje oraz czasami gram w pasjansa. Korzystam ze Stravy (przeglądam) i aplikacji bankowych. Koniec. Nawet fejsbuka nie mam bo mnie #!$%@? powiesili zanim zacząłem korzystać.

To jaki telefon z tych poniższych byście wybrali i dlaczego? Mam możliwość wybrania sobie służbowego telefonu z tych poniższych na najbliższe 2 lata:

iPhone 13 Pro
Samsung S22 Ultra lub S22 Plus

Teraz korzystam z Note10 i jestem super zadowolony tylko #!$%@? mnie strasznie mała bateria w nim. Jak pojadę np. na rower zrobić 100 km to czasami (słuchanie muzyki, GPS z nawigacją po lokalnych drogach) telefon po 4 godzinach się wyłącza i wracam bez muzyki i nawigacji XD

Osobiście chyba wybrałbym S22 Ultra. Jest krowiasty, ale ja mam wielkie łapy i na Note10 czasami mi się ciężko pisze. Z drugiej strony mam gdzieś starego iPhone 10 w szufladzie i cholerka, bardzo fajnie ten telefon działa i baterię trzyma dużo dłużej niż mój Note...
nadmuchane_jaja - #telefony #smartfony #iphone #android #ios #samsung #s22 

Powied...

źródło: comment_1651128567Uhl3uFiLjKqptPpCiVMXtU.jpg

Pobierz
  • 20
w trakcie spoczynku nie jest źle, natomiast jak tylko zacznie się robić coś mało wymagającego jak media społecznościowe, jakieś strony to procenty lecą w oczach, pisali na różnych forach że to wina procka i podobno mają zrobić jakieś aktualizacje systemu i coś powinno pomóc. W pierwszych dnia użytkowania jest jeszcze większy dramat ponieważ telefon "uczy się" Twojego sposobu użytkowania, trwa to około 2 tyg. po tym czasie zrobiło się odrobinę lepiej ale
@nadmuchane_jaja: ja mam s22 ultra i odczuwam to samo. Bateria słabo trzymie, jak chcesz korzystać ze wszystkich bajerów w tym telefonie. Wstałem dzisiaj o 7.40 z baterią 85%. Teraz gdy piszę ten komentarz mam 72% a tylko przeglądałem wajkop i gadałem przez telefon 20 minut. Mam wyłączone adaptacyjne odświeżanie i ustawiony wyświetlacz na 2k zamiast 4k. Ładuje go zazwyczaj po intensywnym korzystaniu koło 16/17 (mam locka na 85% baterii)
@nadmuchane_jaja: Ok tylko pamiętaj ze podczas jazdy na rowerze/motorze możesz uszkodzić w iPhone stabilizację obrazu poprzez wywołane wibracje czy wstrząsy (jak będziesz miał tel na uchwycie)
@nadmuchane_jaja: prawie zaden telefon nie wytrzyma 12h sot. mam iphone 12, w jeden dzien trudno go zajezdzic jesli chodzi o baterie. W jeden dzien jestes w stanie zrobic jakies 7-10h sot. Ja laduje co drugi dzien- jesli nie gram w lola na telefonie.
@nadmuchane_jaja: sot = odblokowany/wlaczony ekran. Sprawdz jaki masz teraz sot. Wpisz w google jak sprawdzic sot samsung i wtedy wyznacz sobie jaki powinien byc Twoj sot. Watpie bys mial ekran odblokowany wiecej niz 6h dziennie. Wtedy iphone 13 pro da rade na luzie i jeszcze zostanie troche % na koniec dnia.