Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień doberek, krótka piłka bachory w przedszkolu koło mojego bloku NAPI*******JĄ od 9 do 18. Teraz wychodzą coraz częściej na plac zabaw przed budynek. Okna mam oczywiście pozamykane szczelnie, drzwi też, zatyczki do uszu wkładam o.... .... nie no w sumie to ich nigdy nie wyjmuję jak jestem w mieszkaniu. Pracuję zdalnie, więc chciałbym mieć chociaż odrobinę ciszy, a w godzinach, w których ja mam zdalnie konferencje, spotkania albo po prostu muszę coś przygotować, mam wrzaski, których nie da się znieść mimo stoperów w uszach. Poszedłem oczywiście do przedszkola i grzecznie poprosiłem, żeby uspokoiły PIERDO***NE bachory, ale usłyszałem, że "to przecież tylko dzieci hehe, niech Pan sobie kupi stopery hehe". Zadzwoniłem więc do dzielnicowego. Ten pojechał, pogadał, a potem mi powiedział, że nie może wypisać mandatu, bo BACHORY krzyczą, bo od tego jest przedszkole.
Drogie Mirki, czy macie jakieś pomysły, jak LEGALNIE, w sposób akceptowany przez prawo uprzykrzyć życie właścicielce przedszkola, żeby się zemścić za to co mi robi?
PS Do wszystkich, którzy chcą napisać "po cholerę kupowałeś mieszkanie przy przedszkolu?" - kupiłem, było zajebiście przez dwa lata i dopiero teraz utworzyli tu przedszkole co zamieniło moje życie w piekło, którego sobie nawet nie wyobrażałem wcześniej.
PS nr 2: mieliśmy oczywiście głosowanie we wspólnocie czy się zgadzamy na takie przeznaczenie lokalu. Jako jedyny głosowałem przeciw xD Madki z bombelkami z osiedla oczywiście szczęśliwe, bo zostawią PIERD
****NE pociechy w przedszkolu na osiedlu i mogą sobie jechać robić paznokcie a ty człowieku cierp.
#przedszkole #dzieci #prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62696e2d541e272d6be96508
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mieszkam w bloku gdzie po drugiej stronie osiedlowej ulicy jest przedszkole. Przedszkolny plac zabaw jest skierowany na moje okna. Nie wyobrażam sobie jak dzieci mogą tak hałasować że aż musisz dzwonić do dzielnicowego. No litości miras. Mieszkasz wsród ludzi w mieście, nie każdy będzie chodził na paluszkach bo ty masz pracę zdalną. Uprzykrzysz życie to sobie zachowując się jak wariat i knując intrygę na dzieci bawiące się w przedszkolu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @darthbob: Można mieszkać w mieście i mieć cicho, nawet w centrum miasta. Np w okolicy wrocławskiego rynku jest bardzo cicho od strony podwórek. kamienice grube mury.
Są jednak pewne zasady. Przy nieruchomości nie może być; przedszkola, szkoły, uczelni, przystanku, baru, klubu nocnego, restauracji, mechanika. Jako ciekawostka powiem ci że takie budynki jak ośrodek zdrowia, szpital wcale nie generują dużo hałasu. Ludzie są tam dość cisi, oprócz karetek.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety, sporo ludzi zapomina o tym że dzieci się wychowuje a nie hoduje i potem są takie małe krzykacze
Jedyne co ci zostaje to immisje i KC. Normy hałasu w mieszkaniu w ciągu dnia - do 40 decybeli, dzieciaki w przedszkolu mogą generować spokojnie i 80 dB. Zmierz jaki hałas masz przy zamkniętych oknach i w ten sposób może coś ugrasz.
  • Odpowiedz
ChoChodzik: Może jak byś przez schowany głośnik estradowy puszczał jakieś sygnały dźwiękowe to dzieciaki by się uspokoiły albo by je zjedli szybko z podwórka XD? a poza tym to nie spotkałem się z tym że dzieciaki non stop siedzią na dworze co to za przedszkole dziwne?

Poza tym kto przy szkole albo przedszkolu nie mieszkał ten nie wie co to za hałas, hałas tak głośny jakby jakaś zyebana maszyna budowlana pracowała
  • Odpowiedz
OP: >Mieszkasz w mieście. W mieście mieszkają inni ludzie. Ogarnij się chłopie albo wynieś na wieś i odgrodź lasem.
@darthbob: rozumiem, że jak pijani kibole po meczu drą ryja o 2 w nocy albo jak menel sika ci na elewacje to też nie masz nic przeciwko, bo "tak to jest w mieście"?
@amjra : nie mam pretensji do dzieci tylko do dorosłych, którzy nie potrafią ich upilnować, a powinni bo
  • Odpowiedz
UśmiechniętaPani: Jak zwykle dzbany piszą "jak ci nie pasuje to się wyprowadź". Drogie dzbany, wyprowadzić powinni się ludzie, którzy nie potrafią zachowywać się kulturalnie w społeczeństwie. Oczywiście pomijają fakt że we własnym mieszkaniu nie da się pracować i funkcjonować, i to jest "normalne życie wśród ludzi"?
Może byście się chwilę zastanowili czy faktycznie op przesadza, bo z opisu wynika że to przedszkole nie zachowuje norm. Nie wiem skąd przekonanie że tylko
  • Odpowiedz