Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień doberek, krótka piłka bachory w przedszkolu koło mojego bloku NAPI*******JĄ od 9 do 18. Teraz wychodzą coraz częściej na plac zabaw przed budynek. Okna mam oczywiście pozamykane szczelnie, drzwi też, zatyczki do uszu wkładam o.... .... nie no w sumie to ich nigdy nie wyjmuję jak jestem w mieszkaniu. Pracuję zdalnie, więc chciałbym mieć chociaż odrobinę ciszy, a w godzinach, w których ja mam zdalnie konferencje, spotkania albo po prostu muszę coś przygotować, mam wrzaski, których nie da się znieść mimo stoperów w uszach. Poszedłem oczywiście do przedszkola i grzecznie poprosiłem, żeby uspokoiły PIERDO***NE bachory, ale usłyszałem, że "to przecież tylko dzieci hehe, niech Pan sobie kupi stopery hehe". Zadzwoniłem więc do dzielnicowego. Ten pojechał, pogadał, a potem mi powiedział, że nie może wypisać mandatu, bo BACHORY krzyczą, bo od tego jest przedszkole.
Drogie Mirki, czy macie jakieś pomysły, jak LEGALNIE, w sposób akceptowany przez prawo uprzykrzyć życie właścicielce przedszkola, żeby się zemścić za to co mi robi?
PS Do wszystkich, którzy chcą napisać "po cholerę kupowałeś mieszkanie przy przedszkolu?" - kupiłem, było zajebiście przez dwa lata i dopiero teraz utworzyli tu przedszkole co zamieniło moje życie w piekło, którego sobie nawet nie wyobrażałem wcześniej.
PS nr 2: mieliśmy oczywiście głosowanie we wspólnocie czy się zgadzamy na takie przeznaczenie lokalu. Jako jedyny głosowałem przeciw xD Madki z bombelkami z osiedla oczywiście szczęśliwe, bo zostawią PIERD
****NE pociechy w przedszkolu na osiedlu i mogą sobie jechać robić paznokcie a ty człowieku cierp.
#przedszkole #dzieci #prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62696e2d541e272d6be96508
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
mieszkankaosiedladeweloperskiego: popieram to co napisał OP
bahory to powinny być umieszczane w przedszkolach poza miastem i to one powinny być odgrodzone lasem żeby nie przeszkadzać normalnym bezdzietnym mieszkańcom
kto uważa inaczej ten jest ****, ****** i wiadomo czym jeszcze

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz