Wpis z mikrobloga

@vince87: usuń tą winde i weź ryżego 5600x. Ten i5-11400f to klapa totalna, identyko perf albo nawet mniejszy przy Gear 2 od 10400f. Ram'y też lepiej na jakichś ok chipach jak ballistixy od cruciala. No i ehh zasilacz to już szkoda gadać. Wiem, że fajnie zaoszczędzić, ale to jest część, którą jak porządną kupisz masz na 10+lat i bezpieństwo, że ci nowego fajnego kompika nie zjara + zapas zawsze warto
  • Odpowiedz
@vince87: A i o pojedyńczym sticku ramu to już wgl XD Teraz systemy bez dualchannel tracą potężnie. 10gen to był ostatni od intela gdzie jeszcze troche mniejsza strata była. Ale wszystkie ryzeny i nowe intele mocno potrzebują dwóch żeby rozwinąć skrzydła.
  • Odpowiedz
czy karty graficzne nigdy już nie wrócą do normalnych cen? ja pierdo...


@nadmuchane_jaja: no też mnie to słabi jak oglądam recenzje na yt karty za 2,5k i słysze że "wystarczy do grania w mniej wymagające tytuły na high detalach w 1080p" xD
  • Odpowiedz
@vince87: Monitor musisz wymieniać już? Jeśli nie to ja bym się zastanowił czy nie lepiej te kasę władować w wydajniejszy sprzęt, a monitor dokupić za jakiś czas, i ot za 300zł więcej masz znacznie szybszy Gigabyte M27Q.
  • Odpowiedz