Wpis z mikrobloga

Co wam sie nie podoba w Polkach? To moze ja zaczne.
Roszczeniowe paniusie zakolczykowane jak krowy w dziwnych miejscach i pobazgrane na calym ciele tatuazami przez co wygladaja jak publiczny kibel na dworcu PKP. Patrza na pierwszej randce tylko jak obezrec sie jak prosiak i za nic nie zaplacic. Drugiego spotkania nie ma bo chodzi tylko o wyludzenie zarcia. Polki zazwyczaj sa wulgarne gorzej jak menele po kilku odsiadkach w wiezieniu. Nie potrafia sie zachowac po spozyciu 3 zubrow i czesto po alko popuszczaja ci.. komu popadnie. Nie na darmo krazy powiedzenie o Polkach "laska pijana dupa sprzedana". Swoimi "lekkim" podejsciem do tych spraw robia wioche w kraju i zagranica przez co kazdy cudzoziemiec ma Polske za darmowy burdel a Polki na swiecie slyna z puszczalstwa.
Jak w innym kraju do kobiety sie usmiechniesz to ona tez to odwzajemni usmiechem albo sama podejdzie i cos milego zagada. Jak do Polki sie usmiechniesz to albo wykrzywi morde tak, ze ci sie wszystkiego odechce albo podejdzie i powie "na ch.. sie patrzysz".
Generalnie Polki sa gburowate, chamskie, roszczeniowe, wszystko im sie nalezy same nie oferujac nic, leniwe, lubia wiesc pasozytnicze zycie na facecie jak jakas huba. Dobrze, ze teraz jest alternatywa w postaci milej, skromnej, dobrze ulozonej, koserwatywnej dziewczyny z Ukrainy.
#p0lka #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #seks #blackpill
  • 30
Jak w innym kraju do kobiety sie usmiechniesz to ona tez to odwzajemni usmiechem albo sama podejdzie i cos milego zagada.


już nie zliczę ile razy widziałem ten gównoargument xD
Roszczeniowe paniusie zakolczykowane jak krowy w dziwnych miejscach i pobazgrane na calym ciele tatuazami przez co wygladaja jak publiczny kibel na dworcu PKP.


@kamil-tika: moja była xD każdy tatuaż inny i nie pasujący do reszty xD i #!$%@? kolczyki w sutach jak świniak
@kamil-tika jak już piszesz taki wysryw to chociaż skup się na cechach, ktore rzeczywiście mają przełożenie na polki, a można im faktycznie wiele zarzucić. przy tatuażach skończyłem czytać, cały świat chodzi z wzorami na ciele a wykopek się zesrał że to domena polek xD wyjdź ze swojej szafy to zobaczysz że ludzie wyglądają inaczej niż roi się w twojej głowie, świat nie wygląda tak jak ci koledzy pod tagiem dla #!$%@? napiszą