Wpis z mikrobloga

Co wam sie nie podoba w Polkach? To moze ja zaczne.
Roszczeniowe paniusie zakolczykowane jak krowy w dziwnych miejscach i pobazgrane na calym ciele tatuazami przez co wygladaja jak publiczny kibel na dworcu PKP. Patrza na pierwszej randce tylko jak obezrec sie jak prosiak i za nic nie zaplacic. Drugiego spotkania nie ma bo chodzi tylko o wyludzenie zarcia. Polki zazwyczaj sa wulgarne gorzej jak menele po kilku odsiadkach w wiezieniu. Nie potrafia sie zachowac po spozyciu 3 zubrow i czesto po alko popuszczaja ci.. komu popadnie. Nie na darmo krazy powiedzenie o Polkach "laska pijana dupa sprzedana". Swoimi "lekkim" podejsciem do tych spraw robia wioche w kraju i zagranica przez co kazdy cudzoziemiec ma Polske za darmowy burdel a Polki na swiecie slyna z puszczalstwa.
Jak w innym kraju do kobiety sie usmiechniesz to ona tez to odwzajemni usmiechem albo sama podejdzie i cos milego zagada. Jak do Polki sie usmiechniesz to albo wykrzywi morde tak, ze ci sie wszystkiego odechce albo podejdzie i powie "na ch.. sie patrzysz".
Generalnie Polki sa gburowate, chamskie, roszczeniowe, wszystko im sie nalezy same nie oferujac nic, leniwe, lubia wiesc pasozytnicze zycie na facecie jak jakas huba. Dobrze, ze teraz jest alternatywa w postaci milej, skromnej, dobrze ulozonej, koserwatywnej dziewczyny z Ukrainy.
#p0lka #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #seks #blackpill
  • 30
  • Odpowiedz
Co wam sie nie podoba w Polkach?


@kamil-tika: Mi się nie podoba przedmiotowe traktowanie mężczyzn.

Nie ma najmniejszego sensu podejmowanie wysiłków w celu budowania czegoś trwałego, zakładania rodziny jeśli się widzi przykłady w swoim środowisku (i odbicie w statystykach), że mężczyzna i ślub jest niczym innym jak metodą na zabezpieczenie się materialne do końca życia.
  • Odpowiedz
Drugiego spotkania nie ma bo chodzi tylko o wyludzenie zarcia


@kamil-tika: jak tylko chciałem to moje randki z tindera miały drugie spotkanie. To nie jest problem z nimi, a z tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@EastWestEast: Przepraszam, nie wiem jak to się ma do mojego komentarza, to po pierwsze. Po drugie, wypraszam sobie takie tendencyjne pytania, które mają mnie postawić w złym świetle. Po trzecie - porównywanie krytyki narzekającego wysrywu do piętnowania ofiary przestępstwa/gwałtu to podła zagrywka. Ale cóż - wypok
  • Odpowiedz
Po drugie, wypraszam sobie takie tendencyjne pytania, które mają mnie postawić w złym świetle. Po trzecie - porównywanie krytyki narzekającego wysrywu do piętnowania ofiary przestępstwa/gwałtu to podła zagrywka.


@Voltaire: Ok, czyli potwierdziłeś, że jesteś skłonny stosować podłą retorykę ("victim blaming") względem jednej płci, a względem inne płci nie.
  • Odpowiedz
@Jarem12: Z przeszłością w dwóch partiach lewicowych nie mam tam czego szukać.

Z drugiej strony interesująca projekcja hipokryzji - zastosowałeś podwójne standardy i rzucasz do mnie teksty o pracy w propagandowej stacji.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Przeczytałem 3 pierwsze zdania i mam dość xD
A tak przy okazji to wczoraj pod lidlem widziałem pannę w ładnej sukience, nagle się odwróciła a ru jeb… tatuaże jakby ja kura mojej św pamięci babci pazurem popisała… Same #!$%@? bazgroły. Dramat.
  • Odpowiedz