Wpis z mikrobloga

Kupiłem dziś w sklepie detailingowym nowy szampon i piankę do pianownicy ręcznej. Sprzedawca mówił że jest naturalna, dobrze zbiera brud i mogę sobie całe autko tym umyć. No i kur#a zrobilo mi się takie gówno po myciu. Tylko na plastikowych elementach. Ani to zacieki, ani ch*j wie co. Nie schodzi ani szamponem, ani płynem do naczyń, nawet kropelką octu spróbowałem i nic. Przezarlo mi plastik? (°°

#detailing #motoryzacja #samochody
brh4life - Kupiłem dziś w sklepie detailingowym nowy szampon i piankę do pianownicy r...

źródło: comment_1651076128zSUgeeuJkl5GRg4c5SptfE.jpg

Pobierz
  • 11
@brh4life: magiczna gąbka, jak nie będzie schodziło to z dodatkiem APC. A już całkiem hardkorowo to magiczna gąbka z mieszanką APC i IPY. Ale na początek spróbuj wodą i magiczną gąbką. Tylko musisz kontrolować co się dzieje.

Na szampony z dodatkiem wosku trzeba uważać bo to potrafi łatwo przyschnąć, ten wosk się tak łatwo w tym szamponie nie rozpuszcza i potem takie kwiatki.
@brh4life: o cholera, tego to się nie spodziewałem. To mocno coś tam się zadziało w takim razie jak się aż tak wżarło. Reklamuj i daj znać jak się do tego odnieśli. Ciekaw jestem co Ci się uda załatwić. Trzymam kciuki żeby jednak podeszli profesjonalnie do sprawy.