Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do bardziej doświadczonych Mirków dotyczące #sponsoring

Jestem dość dobrze sytuowany, bogatym bym siebie nie nazwał, ale powodzi mi się bardzo dobrze i zaczynam poważnie myśleć o sponsoringu zamiast o relacji z kobietą. Nie mam siły ani chęci, na bawienie się w pajacowanie przed moimi rówieśniczkami, czyli trzydziestoparoletnimi rozwódkami z przerostem ego i wymagań jakie sądzą, że dyplom na ścianie, stanowisko starszej biurwy, rozstępy, nadwaga i dzieciaki w pakiecie czynią ją obiektem westchnień. Ich roszczeniowa postawa i cynizm są po prostu śmieszne jeśli porównać to z tym co oferują w zamian i dlatego chcę obejść system. Podrywanie młodszych dziewczyn jest zbyt trudne, nie jestem po prostu dostatecznie atrakcyjny, a nawet jak się uda to relacja koszt/efekt jest zbyt niekorzystna.

Klasyczne divy mnie brzydzą, ale sponsoring jakiejś studentki jest już dla mnie akceptowalny. Jestem nie brzydkim, a przeciętnym gościem jaki o siebie dba i dobrze się ubiera, dość inteligentny i o miłym charakterze z jakim można naprawdę fajnie spędzić czas. Myślę, że dziewczyny pomimo brania pieniędzy mogły by mieć przyjemność ze spotkań ze mną tym bardziej, że nie interesuje mnie hardkor a GFE.

Wydać kilka tysięcy miesięcznie na spotkania w klimatach GFE z młodziutkimi studentkami na moich warunkach jest tym czego chcę.

Mam pytanie do bardziej doświadczonych Mirków:
Jak się za to zabrać, gdzie szukać, jakie stawki za spotkanie, na co uważać? jestem Warszawskim słoikiem jaki już dobrze wsiąkł w to miasto.

Byłem do tej pory klasycznym grzecznym chłopcem jaki chciał się bawić w relacje i nawet nigdy żadnej kobiety z jaką byłem nie zdradziłem. Chcę sobie odpuścić na kilka lat związki i pożyć hedonistycznym życiem. To mi ma być przyjemnie, na moich warunkach i w czasie jaki mi będzie odpowiadał. (kompa za 25K już kupiłem i gierczę w najlepsze)

#sponsoring #niebieskiepaski #tinder #divyzwykopem #divy #mgtow #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626850d9bc56f51ffd00039c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do bardziej doświadczonych ...
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Oglądałeś więźnia nienawiści? Scena w której norton ściąga koszulkę w więzieniu, żeby pokazać swa**ykę to jest to czego potrzebujesz. Wywiesić flagę i szukać przyjaciół. Z takim sianem nie możesz nie być atrakcyjny dla małolat. Pokaż po sobie to siano i idź w jakieś popularne "wyzwolone" warszawskie miejsce, albo wrzuć mocno sugerujące foty na tinder, ustal warunki i enjoy
helicobacter: Widzisz, skoro nie wiesz jak to najpewniej też się nie dowiesz i nie łatwo będzie samemu znaleźć taką pannę. Najlepiej oddać poszukiwanie takich rozrywkowych dziewczyn profesjonalistom, tzn. zatrudnić do tego specjalną agencję. Nie bez powodu wszelkie tego typu ujawnione akcje były zawsze obstawione "managementem". Teraz dobry czas na to, bo mamy sporo gości.
Tak z ciekawości - Ile jesteś w stanie dać za znalezienie kandydatek? Z tego co wiem to