Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem romans w pracy przez kilka tygodni z mężatką. Dzisiaj go zakończyła. Wiele wskazuje na to, ze ma juz innego kochanka. Czy warto zgadać się z jej mężem i mu o tym powiedzieć czy sobie darować? Szkoda mi chłopa i jego synka... gość wziął kredyt na dom, dopiero co się wprowadzili. Są 2 lata po ślubie. Mam mnóstwo dowodów, screeny rozmów, jej nagie zdjęcia.

#zwiazki #zdrada #romans #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62681e42bc56f51ffd0000c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 148
@gdanska_onuca

postanawiasz się mścić i zniszczyć jej życie


Weźcie się ogarnijcie, to ona sama jest suką i niszczy sobie życie. Jak chcecie być tacy moralni to czas powiedzieć prawdę facetowi żeby przypadkiem nie wychowywał nie swojego dziecka. Poza tym, nataliści sami tworzą takie problemy poprzez rozmnażanie się. Natalistyczna głupota nie zna granic.

@jerry_owies
@AnonimoweMirkoWyznania: Zakładając że to nie bait to powiedz mu to. Skoro nie jest to jej jednorazowy wyskok to na pewno to prędzej czy później wyjdzie na jaw także lepiej aby dowiedzieli się od razu niż po kilku latach gdy licznik bolców na boku i straconego czasu na udawanie rodziny wystrzeli poza skale ¯\_(ツ)_/¯