Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem romans w pracy przez kilka tygodni z mężatką. Dzisiaj go zakończyła. Wiele wskazuje na to, ze ma juz innego kochanka. Czy warto zgadać się z jej mężem i mu o tym powiedzieć czy sobie darować? Szkoda mi chłopa i jego synka... gość wziął kredyt na dom, dopiero co się wprowadzili. Są 2 lata po ślubie. Mam mnóstwo dowodów, screeny rozmów, jej nagie zdjęcia.

#zwiazki #zdrada #romans #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62681e42bc56f51ffd0000c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 148
@AnonimoweMirkoWyznania:
generalnie ciekawy zapłon.
jeżeli myślę romans wbrew wiedzy/przyzwolenia męża i ich umowie to trochę nieładnie... ale generalnie to ona nie trzymała się umowy

natomiast u ciebie brzmi jakby nie sumienie cię męczyło tylko zemsty chęć
OP: Przeczytałem wszystkie wasze komentarze po kilka razy i sam już nie wiem co mam zrobić. Wiem, że zachowałem się jak #!$%@?, ale ona się pchała, mówiła jaki to jestem zajebisty itd., jej mąż ma jakąś depresję, problemy z alkoholem, ostatnio był na detoksie po raz któryś. Brakowało mi dreszczyku emocji, zrobiłem zle, żałuje. Szkoda mi mi tego faceta, jego syna... mam #!$%@? taki mętlik w głowie, że masakra...

Ten komentarz
@gdanska_onuca:

Jak ją ruchałeś to było spoko i nie miałeś wyrzutów sumienia, jak się jej znudziłeś to nagle postanawiasz się mścić i zniszczyć jej życie, typowy #przegryw


Niszczyć jej życie przez powiedzenie prawdy? XD. Przecież to ona zdradzała. Zabójców i pedofili też mamy nie wsadzać do więzień, żeby nie niszczyć im życia? To że kolesiowi przyszło to do głowy dopiero gdy zmianila bolca, jest słabe, ale nie wpływa to na fakt,