Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, trochę w dupie jestem.
Wróciłem z zagranicy, siedzę teraz u rodziców gdzie mam swój pokój i szukam pracy, głównie zdalnej ale mam jeszcze zbyt małe doświadczenie i znalezienie takiej pracy nie będzie łatwe.

Mieszkałem za granicą z dziewczyną u jej rodziny, teraz wróciliśmy i powiedziała mi że nie chce wynajmować ze mną mieszkania. Nie żeby coś było między nami nie tak, po prostu takie ma przekonania i światopogląd. Ja z kolei nie chce już mieszkać z jakimiś randomami na stancjach.

Mogę zostać w domu, szukać pracy 100% zdalnej, albo przeprowadzić się do jej miasta i wynająć coś z obcymi ludźmi. Innej opcji chyba nie ma bo za kawalerkę nie zamierzam bulić przy obecnych cenach a ją ciężko będzie przekonać, z resztą nawet mi się nie chce.

#!$%@? się czuje w takiej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracbaza #wynajem #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62681772bc56f51ffd000060
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 20
Mieszkałem za granicą z dziewczyną u jej rodziny, teraz wróciliśmy i powiedziała mi że nie chce wynajmować ze mną mieszkania. Nie żeby coś było między nami nie tak, po prostu takie ma przekonania i światopogląd


@AnonimoweMirkoWyznania: Ta światopogląd i przekonania :D #!$%@?łeś imby u jej starych jak mieszkałeś to już nie chce z tobą mieszkać.