Wpis z mikrobloga

Patrzcie jaka biedna kobieta, ona płacze. Przecież nie chciała nic zrobić złego, ona tylko pomówiła mężczyznę o bicie, prawie zniszczyła mu życie, biła go i dodatkowo nasrała mu do łóżka. Ale to nie jej wina, to wina patriarchatu i braku równych praw kobiet wobec mężczyzn. Spójrzcie na te łzy, musicie jej pomóc i wstawić się za nią.

A tak na poważnie, miejmy nadzieję, że ta osoba zostanie pociągnięta do odpowiedzialności i świat zobaczy jak łatwo można zniszczyć mężczyźnie życie fałszywymi oskarżeniami bez żadnych dowodów. Tylko dlatego, że ma penisa a nie w----ę.

#pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #4konserwy #neuropa #przegryw
fanmarcinamillera - Patrzcie jaka biedna kobieta, ona płacze. Przecież nie chciała ni...

źródło: comment_1650985124L4aFapXroWiWFmcj3DbwPn.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podomka: Linkuję drugiego świadka, który mówił, że żadnych śladów pobicia nigdy nie widziała. Tak tylko chciałem się upewnić, że jeden i drugi świadek mówiły o tym samym dniu. Więc jak? Mówiły?
  • Odpowiedz
@worm_nimda: Czekaj, bo ja już się gubię. Ta Iglesias mówiła, ze ja malowała do programu late late. Ta z Twojego linku jest chyba stylistka i tylko ja ubierała. W takim razie ma to sens. Do studia przyszła już umalowana, a stylistka nie zmywa makijażu, wiec mogła nie widzieć. Przecież nie mogły jej obie malować, a ta z pierwszego linku mówiła, ze ja malowała przecież…
  • Odpowiedz
@podomka: Ja się nie gubię, ja już rozumiem - masz na wszystko wytłumaczanie i nie masz żadnych wątpliwości. :)
Samantha wyraźnie zeznała, że widziała AH w ciągu dnia nagrywanie LLS bez makijażu. Tylko nie tłumacz, że stylistka nie wie, jak wygląda kobieta bez makijażu. Więc ja wątpliwości mam - szczególnie co do prawdomówności AH.
  • Odpowiedz
@worm_nimda: Nie mam na wszystkiego wytłumaczenia. Po prostu jedna zeznała, ze ja tego dnia malowała i miała ślady pobicia, a druga, ze nie miała. Czyli słowo przeciwko słowu. Ja tego drugiego dokumentu nie widziałam, jest z innej strony. Co mam Ci powiedzieć, słowo przeciwko słowu albo coś pomyliliśmy z datami.
  • Odpowiedz
@podomka Może to, że proces w UK niczego do końca nie dowiódł, poza tym, że gazeta mogła go nazwać żonobijcą bo sędzia tak uznał. Sędziowie też ludzie - mogą się mylić.
Mamy jeszcze 3 tygodnie dobrej zabawy. Nie marnujmy tego. :)
  • Odpowiedz
@worm_nimda: To akurat jest słabe. W sensie po to jest online? Sprawy gwałtów tez transmitują? Bez sensu. 2 dni temu podczas przesłuchania odczytano zeznania lekarzy psychiatrów. Czesc z nich będzie jeszcze zeznawać. Na razie odczytano ich zeznania. Przechodzimy do rozmowy o psychologu klinicznym, dr Cowan, który pracował z Heard przez ponad dwa lata w latach 2014-2016. Curry jest pytana, czy pamięta, jak powiedział, że „martwi się o zdrowie pani Heard?” Curry mówi, że tego nie pamięta, ale pamięta, jak powiedział „to był toksyczny związek”. Czytana jest część zeznań dr Cowana, w których zauważa on wiadomość, którą otrzymał od Hearda, mówiącą: „Johnny pobił mnie wczoraj całkiem mocno”.

Zapytano ją, czy pamięta, jak dr Cowana nazywał Hearda „wiarygodnym”. Curry mówi: „Jako terapeuta musisz wierzyć pacjentowi na słowo”.

Przenosimy się do innej psychiatry, Amy Banks, która pracowała z Heard po incydencie w Australii w 2014 roku. Próbowała pomóc Heardowi i Deppowi poprawić ich relacje. Dr Curry zostaje zapytana, czy przypomina sobie dr Banks zeznający, że „była w związku z Johnnym Deppem, który stał się agresywny i wymknął się spod kontroli” – Curry mówi, że nie pamięta. „Że mieli fizyczne sprzeczki, a jego używanie narkotyków nasiliło się, a ona czuła, że jest zagrożona” – Curry mówi, że nie pamięta. Że „Amber zgłosiła p-----c ze strony pana Deppa i że nie było to za zgodą” – dr Curry mówi, że nie pamięta oświadczenia o
  • Odpowiedz
@worm_nimda: Ale to wyzej to są odczytane zeznania lekarzy, wiec ciężko je zakwestionować skoro są odczytane. Odnośnie tego wyzej, slowo przeciwko słowu. Poza tym ten watek ma niewielkie znaczenie. Ktoś zauważył, ze lista świadków Deppa to głównie osoby, którym płaci xd
  • Odpowiedz
@podomka A Amber to osoby z ulicy? No nie róbmy sobie jaj. Albo będą to przyjaciele, albo pracownicy (bo niby kto inny jest z nimi najczęściej?).
Swoją drogą vapującemu oddźwiernemu zeznającemu w samochodzie nie płacił przecież (w sensie ten nie był jego pracownikiem).

Hold your horses na chwilę i po prostu zerknij na wyłaniający się obraz.
  • Odpowiedz
@worm_nimda: Amber nie ma po swojej stronie ochroniarzy i jakichś pomocy domowych. Chodzi o tego typa co palił efajke podczas zeznania? Xd Zwracam tylko uwagę, bo wczoraj prawie sami pracownicy Deppa zeznawali.
  • Odpowiedz
@podomka:

Amber nie ma po swojej stronie ochroniarzy i jakichś pomocy domowych.


Bo to, którą miała do pomocy ją pogrążyła. Zresztą policyjne zeznania i nagrania też nie są dla niej na plus.
A Alejandro Romero to nie jego pracownik, tylko doorman w bloku Deppa.
  • Odpowiedz
@worm_nimda: mowisz o asystentce? To ona już dla niej nie pracowała od wielu lat. Zwolniła ja za złe wykonywanie pracy wcześniej. Wiedziałam zeznania policji. Powiedzieli, ze nie widzieli siniaków, ale miała czerwona twarz i płakała. Uznali, ze jest czerwona od płaczu.
  • Odpowiedz