Wpis z mikrobloga

@PMNapierala: Przypadkiem znalazłem Pana kanał. Widzę, że mesmerizing effect Bartosiaka na Napiera nie działa xd (Bartosiak sam określa wywieranie wpływu przez osoby publiczne/ influencerów jako 'mesmerizing effect', ciekawe czy ma świadomość, że w ten sposób obraża własnych widzów. Efekt hipnozy jakoś niespecjalnie dobrze świadczy o racjonalności, czy możliwościach analitycznych widzów, którzy takiemu efektowi ulegają :). BTW: nie zawsze się zgadzam z Twoimi tezami/ opiniami. Natomiast szacun za odwagę, by wystąpić przeciw
Bartosiak by go rozjechał


@r333m4k444: Chyba samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mesmerizing effect Bartosiaka na Napiera nie działa


@HaHard: Mesmerizing effect Bartosiaka działa w Polsce ze względu na antyintelektualizm i niską jakość polityczno-społecznego dyskursu. Polacy nie czytają; od dobrej dekady jesteśmy na ostatnim miejscu w Europie w zakresie czytelnictwa. Bodajże 60% Polaków nie czyta w ciągu roku nawet fragmentu jednej książki. Poważne książki ukazują się w
Facet do czasu antybartosiakizmu nagrał ponad 9 tys. filmów.


@callver34: O wręcz zerowej oglądalności. A kiedy ilość wyświetleń błyskawicznie skoczyła? Gdy zaczął w co drugim filmie jeździć po Bartosiaku i nazywa to "konstruktywną krytyką". Śmiechu warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby mu aż tak zależało na wyświetleniach, krucjata atencyjna zaczęłaby się wcześniej.


@callver34: Pokaż mi osobę, której nie zależy na sławie, rozgłosie, wyświetleniach i pieniądzach.
Nadarzyła się okazja i wpłynął "na Bartosiaku" do głównego nurtu.
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Jak ktoś zaczyna gadać za duże głupoty, które mogą mieć bardzo zły wpływ na np bezpieczeństwo kraju to chyba są paragrafy jakieś nie? już nie chodzi mi tutaj stricte o Bartosiaka, jego akurat kontrują ludzie więc luz. Wiesz o co mi chodzi? Jak np jakiś guru teraz by promował Putina i mówił, że dobrze robi, że powinniśmy pomóc w dojechaniu ukraińskich nazistów to uważasz, ze nie powinien być ukrócony?
@PawelHa: Pytasz co ja uważam jako człowiek czy jako Polak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Jako człowiek uważam wolność wypowiedzi, nieważne jak głupiej lub szkodliwej za niezbywalne prawo każdego z nas. Jednak pewne tematy są regulowane poprzez prawo - nie można na przykład w Polsce kłamać o holocauście bo jest to ścigane z urzędu ale czy jako człowiek mogę zabronić innemu człowiekowi być głupcem albo kłamcą? A