Wpis z mikrobloga

#eldenring

Skończyłem 3 dni temu, 57h - oczywiście nie platynowałem

Czy tylko ja uważam, że ta gra powinna się skończyć na stolicy? Tereny śnieżne, drzewko Melanii i Forum Azula to jest kopiuj wklej. Prawdopodobnie wyczerpały się darmowe assety w unity store, bo nie przypominam sobie aby tam byli nowi przeciwnicy - setny rycerz tygla w innym kolorze zbroi też nie jest nowym przeciwnikiem. Forum Azula tak na prawdę przebiegłem bo już miałem dość walki z setnym smokiem, no ile można...niespodzianka mnie spotkała na ostatnim bossie gry który okazał się smokiem latająco-pływającym xd

Czy gra jest trudna/prosta/ładna/brzydka nie będę się wypowiadał, bo w połowie gry miałem b--ń i summona na +10. Jednak tak otwarty świat został źle poprowadzony i był błędem. Korzystałem z summona bo JEST CZĘŚCIĄ MECHANIKI GRY jak koń czy ulepszanie broni. Obecnie gram w Bloodborna i nie wiem czy taki ze mnie skillowy gracz czy tam walka jest lepiej zaprojektowana?

Jak już było wiele razy wspominane najlepiej zaprojektowanymi przeciwnikami byli pierwsi dwaj bossowie. Melania atakująca w TARCZE się uzdrawia, kamera na smokach i Astel robi bączki i tak właściwie to nic nie widać, o bugu z fire gigantem też nie będę wspominał, bo grałem 50h tylko po to aby w drugiej fazie sam się spalił.

Czy gra jest słaba? Nie jest słaba, jest 7/10, ale spuszczenie się do niej to jest tylko zasługa twitcha i innych stremerów. Jedynie czego żałuje to to, że nie grałem pod magie i przebiegłem 3/4 gry z jedną bronią.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jagged: Mam 55h i dopiero walcze z Godrickiem, duzo rzeczy jeszcze ominąłem.Soulsu polegają na odkrywaniu, rozkminie, nauce, badaniu a nie na speedrunie, w 50h to Ty nawet Pogrobna nie ogarnąłeś calego ze smaczkami XDDD
  • Odpowiedz
Czy gra jest słaba? Nie jest słaba, jest 7/10, ale spuszczenie się do niej to jest tylko zasługa twitcha i innych stremerów


@jagged:

ze wszystkim sie zgadzam, uwazam ze to spuszczanie sie i 10/10 itp to zasluga tego, ze wiekszosc recenzji z dnia premiery nie uwzglednia calej gry. A trzeba przyznac ze zwiedzajac samo pogrobno np czlowiek ma wrazenie faktycznie genialnej gry, pierwsze dungeony, bosowie, walka ze smokiem z konia na bagnach itp problem pojawia sie dopiero pozniej, jak z 20 smokiem walczysz dokladnie tak samo bo tworcy po prostu zmieniaja mu kolor wyziewu i cyk kolejny miniboss, bosowie sie powtarzaja, kazdy dungeon wyglada tak samo
  • Odpowiedz
@SavagePug: co można robić 50h przed godrickiem? Ja platyne w grze w 74h zrobiłem, jedno przejście normalne, import save na dwa zakończenia, i na nowej grze+ w 4-5h całą mapę przebiegłem, żeby mieć trzecie zakończenie
  • Odpowiedz