Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chosenon3: #!$%@?ąc to ktoś w ogóle korzysta z YT premium? Na kompie adblocków od groma, na komórce YT Vanced, nawet na smart TV ponoć coś jest (ale nie sprawdzałem bo nie korzystam)

@HivPositiv: Ja korzystam. Płacę chyba 8zl w jakiejś obcej walucie, za rodzinną. W Vanced miałem problemy z castowaniem.
na smart TV ponoć coś jest (ale nie sprawdzałem bo nie korzystam)


@HivPositiv: Na Apple TV nie ma nic. Do tego przez castowanie połączenie idzie przez dane urządzenie więc nawet jak masz Vanced na telefonie to po podłączeniu do chromecasta pójdą reklamy.
@HivPositiv: mój tv nie ma androida, tak jak zbaczna większość w sklepach, a kupiłem go miesiąc temu, wiec do dupy z takimi poradami. Jakby to byl android to bym to juz dawno sam ogarnął. Czyli wychodzi na to, że bez premium się nie da, szach mat wykopki
@HivPositiv
Każdy normalny czlowiek, który szanuje swój czas i jest w stanie zapłacić parę złotych za aplikację której używa na co dzień kupuje YTPremium

* podłączanie laptopa pod TV xD No nie mogę, przecież to odbiera jakąkolwiek idee oglądania na TV.
* Na chromecascie jak i na innych przystawkach są przecież reklamy jak nie masz premium, taki był zamysł
* SmartTV z androidem to bardzo mały procent rynku, na resztę nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chosenon3: pytanie do tych co kupuja po vpn: słyszałem ze wtedy wyświetlają sie "lokalne filmy" w proponowanych i na glownej, prawda to?
Kiedyś wziąłem "przez przypadek" YT Premium, ponieważ obiecywali miesiąc za darmo. Myślę sobie, okej, zobaczę czym jest to mityczne Premium. Muszę wam powiedzieć, ze po miesiącu uznałem, iż jest to jedno wielkie udogodnienie XD, zapomniałem tego wyłączyć i w ten sposób mam Premium dobre trzy lata

- ani jednej reklamy
- kontent tylko ten, co CHCE OGLĄDAĆ
- Możliwość oglądania, słuchania z zablokowanym ekranem
- Możliwość oglądania, słuchania w tle
- YT
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chosenon3: pytanie do tych co kupuja po vpn: słyszałem ze wtedy wyświetlają sie "lokalne filmy" w proponowanych i na glownej, prawda to?

@Havox: YT bez problemów. Żadnych hinduskich treści.
Za to YT music w proponowanych podrzuca bollywoodzkie rytmy w dziale "odkrywaj"