Wpis z mikrobloga

@chosenon3: #!$%@?ąc to ktoś w ogóle korzysta z YT premium? Na kompie adblocków od groma, na komórce YT Vanced, nawet na smart TV ponoć coś jest (ale nie sprawdzałem bo nie korzystam)


@HivPositiv np. ci co mają dzieci co nie chcą jeść bez piosenek na ytube. A te są naszpikowane reklamami podpasek i golarek.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: To w takim razie rzeczywiście może mieć to jakiś sens, ale zawsze można podpiąć laptopa po HDMI albo kupić chromecasta, który zwróci się w 10 miesięcy

edit: myślałem, że chromecast jest droższy, a to 170zł tylko, w takim razie 5 miesięcy
  • Odpowiedz
w takiej sytuacji to reklamy na youtubie to naprawdę jest najmniejszy problem


@slapdash Mąż go nauczył i teraz się nie da odzwyczaić do śniadania i kolacji :/ Ale fakt są gorsze problemy, tylko temat nie o tym.
  • Odpowiedz
Mąż go nauczył i teraz się nie da odzwyczaić do śniadania i kolacji :/


@WielkiNos: ciekawe czy jak dziecku dadzą jeść w przedszkolu to nic bez gównopiosenek z jutuba nie zje. Pewnie zdechnie z głodu skoro się nie da. Świeć panie nad duszą waszego potomka.
  • Odpowiedz
@HivPositiv: ja korzystam, jakoś tak się wychowałem, że place za coś z czego korzystam.

@choochoomotherfucker: wydaje mi się, że wiekszosc ma max 2 platformy, film+muzyka. No i to sa kwoty za 1 osobę, a tak jak mam yt premium dla siebie, rozowego, kuzyna, brata i rodziców to wychodzi po 7zl na miesiąc.
  • Odpowiedz
kupić chromecasta


@HivPositiv: Najnowszy chromecast z Google TV ma problemy z YT Vanced (może sideloadować apke, ale nie jest ona przystosowana do obsługi pilota i #!$%@? działa). A dodatkowo nie wiem czy chromecast 2.0/3.0 nie puszcza reklam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@chosenon3: YT premium kosztuje "u mnie" Indiach 10 zł za pakiet rodzinny.
13 zł place za netflixa, ale widzę, że mój prowadzący rodzinę to większy cfaniak, bo ściąga po 13 zł od 4 osób a płaci netflixowi w Turcji. Chyba się pogniewamy...
  • Odpowiedz
@HivPositiv: dostałem info, że nawet jeśli masz uBlocka na lapku, castujesz do chomecasta filmilk, to dalej masz reklamy (proawdopodobnie zostaje tylko przesłany link, całość już jest handlowana przez chromecasta). Także, chromecast nie rozwiązuje żadnego problemu
  • Odpowiedz