Wpis z mikrobloga

@albert107: xD

* Vanced umiera, a logowanie się swoim kontem Google do pirackiej apki to niezły brak szacunku do swojej prywatności i pieniędzy


posiadanie konta google na swoje prawdziwe dane (bo inaczej miałbyś wywalone w to co pobiera randomowa apka) to jest dopiero niezły brak szacunku do swojej prywatności i pieniędzy
@albert107: ale z ciebie retard ja #!$%@?

mam gówno konto do usług google, ale nie mam na prawdziwe dane, a rzeczy typu konto mailowe do banku mam na protonie

Mapy google? Można używać nie będąc zalogowanym, ale i tak wole Open street map
Google pay? Nie używam

Przez to mam totalnie w #!$%@? czy ktoś wykradnie mOjE dAnE z konta google, na którym są same śmieci
@HivPositiv: na tv niestety nie ominę reklam, kiedyś była jedna raz na ruski rok i po trzech sekundach mozna było przewinąć a teraz dwie reklamy przed filmem, nie wszystkie się da przewinąć a jeszcze są reklamy w trakcie filmu. A pamietam jeszcze czasy jutuba nie od Google - i twórcy mówili ze nie będzie nigdy reklam :(
@HivPositiv: Oczywiście, kupiony w argentyńskiej promocji, grupowo wychodzi mnie chyba ok 3zl na miesiąc. Rewelacja, zapomniałem co to reklamy, bez kombinacji, do tego jeszcze mam YouTube music.
@albert107: nie wiesz o czym mowisz, vanced uzywa microg i niebardzo ma dostep do twoich danyvh, rownie dobrze moglbys zalozyc ze vanced to keylogger ktory 25/7 zbiera to co piszesz

po drugie - dlaczego podlaczenie laptopa sie mija z celem? telewizor to chyba ma byc duzy ekran, czy nie?
@janekhe oglądanie na telewizorze polega na tył że siadam, przyciskami 1 przycisk i leci to co chce, a nie lecę po laptopa, kabel, ładowarkę, podłączam wszystko, później myszka wyszukuje interesujący materiał i dopiero siadam oglądając.
Kiedyś też uważałem że SmartTV jest niepotrzebne bo mogę podłączyć laptopa, ale różnica w komforcie to lata świetlne.

Co do microG, to fakt niby jest otwarte ale source na githubie nie był aktualizowany od daaaawna. W każdej
#!$%@?ąc to ktoś w ogóle korzysta z YT premium?

@HivPositiv: Ja używam i używałbym o wiele wcześniej, gdybym wcześniej wiedział, że to koszt 7zł za konto rodzinne na 6 adresów email. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Vanced był spoko, ale na Tizena nie ma alternatyw. Teraz problem z bani.

Moje koszta dla porównania:
Spotify - 5zł
YT Premium - 3zł
Netflix - 0zł
HBO MAX - 0zł
TV-SAT