Wpis z mikrobloga

@Czlowiek_Ludzki: ze baby są obrzydliwe i bezwstydne XD zawsze nie wierzyłem jak mi koleżanki opowiadały co można znaleźć w damskiej toalecie i jak wyglada porządek i higiena w pokojach studentek kloc na prześcieradle mnie przekonał
  • Odpowiedz
Szkoda, że nie nauczył cię też napisać poprawnie "nieważne".


@Mortal84: Chciałbym mieć tylko takie problemy jak ty. Szkoda, że nie nauczyli cię nie #!$%@?ć się do mało znaczących rzeczy. Musisz mieć smutne życie.
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: Widzę, że narazie są głowy nie zgadzające się z wyrokiem i wychodzą nowe poszlaki/dowody, ale nic jeszcze przesądzone nie jest. Wiesz, sąd też patrzył na pewne dowody i wydał wyrok, więc jest co najmniej druga strona.

Z resztą jaki jest w tym momencie wyrok, czy finalnie dobrze zgadłeś, to jest nieistotne. Jeżeli z góry założyłes, że ona kłamie, bo jest kobietą, to nie powinno ci przeszkadzać uznawanie mężczyzn za
  • Odpowiedz
Jeżeli z góry założyłes, że ona kłamie, bo jest kobietą,


@aegispolis: Nic takiego nie zakładałem.

to nie powinno ci przeszkadzać uznawanie mężczyzn za potencjalnych gwałcicieli, skoro statystycznie częściej nimi są, czyż
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki:
To totalitarysta, popiera totalitarne rozwiązania z Chin, pod warunkiem, że to neuropki takie jak on, będą je wprowadzać. Np. pieniądz z terminem ważności, żebyś nie mógł się uniezależnić od ich systemu.
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki:
Do tej pory odłożenie własnych środków finansowych dawało możliwość niezależności i wyrażenia własnej opinii, nie dało się takiej osoby "zcancelować". Dlatego neuropki podążając za WEF, chcą wprowadzić środki płatnicze z terminem ważności, żebyś nie mógł zgromadzić żadnych większych środków, bo po prostu stracą ważność. Jest to narzędzie pełnej kontroli ekonomicznej, która ma umożliwić pełną kontrolę polityczną.
  • Odpowiedz