Wpis z mikrobloga

@Czlowiek_Ludzki:

Z tego co pamiętam, to Amber twierdziła że to on ją bił, a media (nie wszystkie) łykały to bez jakiejkolwiek weryfikacji.


Dokładnie tak było, zmieniło się to dopiero jak przedstawił dowody na jej kłamstwa (a i to przez sporą cześć mediów zostało olane).
  • Odpowiedz
@GearIsGreat widzę kolega świeży w sprawie ( ͡º ͜ʖ͡º) Polecam sprawdzić starsze artykuły i newsy, teraz na drodze prawnej całe jej kłamstwo jest obalane ale wcześniej bez popity dziennikarze łykali rzewne historie z Hollywoodu jak to znany i lubiany aktor i muzyk był tak naprawdę cały czas okrutnym oprawcą ( ͡º ͜ʖ͡º) Szary tłum lubi takie skandale, a brukowce świetnie je
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Czlowiek_Ludzki: Będąc obiektywnym to Johny nie jest zbyt dobrym przykładem, jest takim samym patusem jak Amber. Obaj się #!$%@? pod wplywem różnych substancji, chodziło tylko o to kto bardziej. Johny sam się wyłożył piszac smsy do kumpla po pijaku ze trzrba ja (Amber) spalic na stosie jak wiedzme.
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki Dlatego ja jak kot: chodzę własnymi ścieżkami. Nie zamierzam mieć już kontaktu z dziewczynami... jedynie praca zostaję ale to wiadomo, dziwnie by to wyglądało jak one do mnie przychodzą i zagadują... Ale to jest tak żadkie zjawisko jak kometa halleya...
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: z tego co wiem Depp ma udowodnioną sądownie przemoc wobec niej.

Nske bronie baby, bo to patuska, ale Johnny też święty nie jest. Oboje są siebie warci.

Ale fakt Johny jest zajebistym aktorem i uwielbiam filmy z nim, a o Amber usłyszałam dopiero przy tej sprawie.
  • Odpowiedz
Czego nauczył nas John Deep?


@Czlowiek_Ludzki: imho pominąłeś najważniejsze - te taśmy uczą nas przede wszystkim jak wygląda przemoc domowa w wykonaniu kobiet (bo różni się znacznie od tego jak wygląda u mężczyzn).

Np. jak ciężko jest z tym iść do sądu bo to nie jest jak wygląda u facetów, że wróci nawalona wściekła amber i mu spuści #!$%@? tylko manipulancki reżyserowany dramat gdize ona ciągle prowokuje, drażni, szturcha, a to rzuci butelką, a to da mu z liścia a to nasra na łóżku, aż Depp się #!$%@? i wyzywa ją od #!$%@? czy uderzy i wtedy jest 'mamusia miała rację co do
  • Odpowiedz
Ale fakt Johny jest zajebistym aktorem i uwielbiam filmy z nim, a o Amber usłyszałam dopiero przy tej sprawie.


@Tyrande: bo rzeczywiście jest słabą aktorką strasznie, wydaje się, że też nie przepadają za nią na planie(Jason Momoa). Zaś teraz to już pewnie w ogóle, zwłaszcza faceci będą się bać pracy z nią.
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: Wierzę mu co nie zmienia faktu ze oboje są #!$%@? i patologiczni. Nie da się tego procesu oglądać na poważnie, to jest jakaś wyreżyserowana komedia. A adwokatowi Amber dziwie się ze się zgodził na tę farsę bo śmiać mi się chce jak go słucham
  • Odpowiedz