Wpis z mikrobloga

Spacerowa statystyka wzrostowa wydanie 2, trasa ta sama pyrlandia główna-polibuda pyrlandzka. Pomiar na oko, bo po to bozia dała oczy.
Par, gdzie niebeiski niższy niż ja( 182): 3
Niebiescy w tych parach pod względem wyglądu od normika wysokiego szczebla wzwyż. Żaden z nich niższy niż 175. Każda różowa ponad 170 wzrostu, tyle z teorii normictwa, by niscy niebiescy startowali do niskich różowych.
Pierwszy niebieski oskarek robiony na emo, różowa w typie dziewczyny z sąsiedztwa- nie szaramyszkadlaanonka, gdzie mirki wrzucają uskromnione julki.
Drugi normik-banan( dresy od gucci), różowa w typie alternatywki.
Trzeci normik stylizowany na rockowca, a różowa jego damskie odbicie.

Pary, gdzie niebieski wyższy lub mojego wzrostu, a różnica wzrostu między partnerami nie przekracza 20cm: 6
Różowe również ponad 170 wzrostu. Niebiescy w typie normika lub oskarka.

Pary, gdzie niebieski wyższy lub równy mojego wzrostu, a różnica wzrostu między partnerami ponad 20cm: 5
Różowe o wzroście 160-170, niebiescy w typie normik lub oskar. Jedna para, gdzie różowa była w typie szara myszka dla anonka o wzroście 160-165, niebieski był Polakiem, ale z wyglądu typ południowca, ponad 190cm.

Nie zaobserwowano par, gdzie niebieski był niższy od różowej. Nie zaobserwowano par, gdzie różowa byla niższa niż 160 lub wyższa niż 180.
#przegryw #wzrost #incel #blackpill
  • 10
@77023: pamiętam jak cieciowalem na studiach w supermarkecie to też obserwowałem przychodzące pary. I w kwestii wzrostu to facet wyższy od kobiety w tak mniej więcej 8/10 przypadkow. Chociaż bywali i niżsi od kobiet, ale to zdecydowanie rzadziej.
@Eugeniusz_Zua: @Pralko-suszarka: Bo to jest wzrost nieco powyżej średniej. Byłem ostatnio na salonie szkół wyższych w Warszawie - łącznie spędziłem tam ponad 7 godzin i mając 182 cm + 2,7 cm podeszwy byłem zauważalnie tym wyższym. Fakt, że było tam sporo 15 latków bo były też tam targi liceów ale nawet przyrównując się do chłopaków, którzy ewidentnie mieli 18 lat skończone to także wypadałem jako średnio-wyższy.