Wpis z mikrobloga

@Lawsuit: przeciez to juz trwa od kilku lat, potem robia takie zaawansowane rzeczy jak w pic rel, a na wykopie doradzaja zeby sie nie pchac bez doktoratu z matematyki stosowanej ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak sie kreci kolo #!$%@?, aczkolwiek milo wejsc po pracy i poczytac pałowanie się dejta sajentystów, majac takich w pracy na wyciagniecie reki, widzac jak wyglada data science w p0lsce i jakie
peoplearestrange - @Lawsuit: przeciez to juz trwa od kilku lat, potem robia takie zaa...

źródło: comment_1650815817c60mY1Ck9xGXf0G64cXWhU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lawsuit: Ja mam taka teorie o korpo w Polsce. W latach 90 kiedy korpo wchodziły do PL potrzebni byli ludzie od zarządzania. Nie musiałeś nic umieć, byle mieć papier i znac pokracznie ale wystarczająco angielski, żeby prowadzić w tym kraju sprzedaż produktów analitycznych wyprodukowanych za granica. Lata 00. to zapełnianie się korpo prawdziwymi kocurami, którzy z marszu byli head of analytics, head of data coś tam, aktuariuszami. Stanowisk było niewiele wiec
  • Odpowiedz
@Lawsuit: Trochę przewrażliwiony jestem na punkcie nazywania Polaczkami. Wiadomo mamy swoje wady, jak każdy naród. Ale wydaję mi się, że jest spora część grup zawodowych, która nie odstaje od reszty państw rozwiniętych.
  • Odpowiedz