Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak żyć mimo #samotnosc ?

Czuję, że życie ucieka mi przez palce. Nic nie robię, bo cokolwiek w pojedynkę to cierpienie i tak od lat. Próbowałem gdzieś iść, coś zrobić ale to zawsze było okropne przeżycie. Kino samemu to dramat, restauracja to jakby jakiś horror. Jak się gdzieś wybiorę to samotna jazda autem jest super ale jak mam coś zwiedzić na miejscu to albo nie zwiedzam prawie nic albo robię to szybko, po łebkach a za chwilę wracam.
Znajomych w zasadzie nie mam o drugiej połowie to chyba mogę już zapomnieć. Są znajomości w pracy ale nie udało się ich przenieść poza robotę i choć czuję się lubiany to to jednak nie to samo.

Jest na to jakiś sposób?

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #wykopplus30club

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626456201a57726c6d2fea5e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak żyć mimo #samotnosc ?

Czuję,...

źródło: comment_1650749676MXwoYoide6n0uKX5puldub.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A nie mozesz po lrostu zalozyc konta na portalu randkowym i pisac dziewczy om wprost ze nie masz z kim spedzic czasu i czy nie poswiecilaby ci na przyklad jed ego popoludnia


@Mariusz_Drugi: Dziewczyny z pakietem b-------w w gratisie odpiszą na 100% a reszta uzna go za desperata gdy przeczyta taką wiadomość xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: normalnie, dzień jak co dzień, dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud. Nie wychodzę z domu, kontakt z ludźmi mam tylko przez internet, a jak już dochodzi do spotkania w realu to mam takie "boże, co ja tutaj robię, zabierzcie mnie stąd". Jeżeli od spotkania towarzyskiego miałaby zależeć moja dalsza kariera zawodowa to wtedy jestem w stanie się przemóc i pójść na nie. Ale w innym przypadku to
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: ez kitu to by było bezsensu będzie dostawał pary i matche wyłącznie od samotnych matek ,nawet jak dostaje o singielka to i tak mu nic nie odpisze :) i tak leci kabarecik.
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: "Cześć. Jestem Pepe i jestem samotny i nie mam z kim spędzać wolnego czasu. Chcesz się spotkać?" -> gwarant zerwania kontaktu po 1 wiadomości.
Lepiej na początku prowadzić rozmowę, a jak ta będzie się kleić(ważne żeby nie przeciągać internetowej gadki, bo większość kobiet jak dobrze się rozmawia itd. to chce się spotkać) to zaproponować spacer, kawę etc.
  • Odpowiedz
Dziewczyny z pakietem b-------w w gratisie odpiszą na 100% a reszta uzna go za desperata gdy przeczyta taką wiadomość xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PapaSar: część samotnych kobiet z dzieckiem jest normalna i to nie przez ich winę zostały same. Zdrada partnera/śmierć. Nie traktujcie wszystkiego zerojedynkowo. Gdybym nie miał partnerki i miał perspektywe samotności do końca życia, to bym bez zastanowienia brał jakąś skrzywdzoną samotną matkę
  • Odpowiedz
ale kukold masakra, a ty jeszcze parę dni temu wysmiewales się z przegrywów


@Pozytywny_gosc: jaki kukold? Dla ciebie ktoś jest kuklodem, jak ktoś zdradzi żonę z dzieckiem, albo partner umrze? To jest dla ciebie bycie kuklodem i oznacza, że kobieta się puszcza?
  • Odpowiedz
@technojezus: to wina samotnej matki przecież, skoro radar jej nie zadziałał i wybrała gościa, który regularnie pije, bije, podrywa laski i liczyła że przy niej się zmieni. Schemat zawsze jest ten sam, ale kobieta nigdy nie przyzna się do winy i nie weźmie odpowiedzialności za swoje wybory, tylko zrzuci winę na faceta
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: radar miał też przewidzieć, że partner np. zginie w wypadku?
I dlaczego dla was facet który zdradza kobietę, to jakiś patol, recydywa bijąca kobiety?
Tak samo każda partnerka zarządzającą swojego partnera, to jakaś tania k-----a bez wykształcenia?

P--------z takie wysrywy, że aż nóż się otwiera w kieszeni
  • Odpowiedz