Wpis z mikrobloga

Mireczki, miałam dzisiaj dziwną akcję, którą muszę się podzielić - może komuś jeszcze przytrafiło się coś podobnego.

Mianowicie: byliśmy dzisiaj z mężem na klopsikach w #ikea i przy okazji chcieliśmy kupić kilka bibelotów. Była jakaś promka i chciałam zalogować się do swojego konta Ikea Family…

… i zalogowałam się na cudze konto. Na moim telefonie, moim adresem mailowym i moim hasłem ( _)

Wrzucam Wam screena z aplikacji (drugi screen w komentarzu). To, co łączy mnie i tę osobę to fakt, że oboje mamy imię na M i to samo nazwisko. Ja jestem kobietą ze Śląska, konto należy do mężczyzny z Dolnego Śląska (chyba).

Na końcu okazało się, że swoje jedyne konto Ikea Family zakładałam na innym mailu (używam aktywnie 3 adresów mailowych i nie pamiętałam, którego używam w Ikei), do mojego właściwego konta też udało mi się zalogować.

Ale czemu na jednym z moich adresów mailowych ktoś ma swoje konto, do którego zalogowałam się swoim hasłem? Coś tu śmierdzi czy to absurdalny zbieg okoliczności i ktoś się pomylił i założył konto na moim adresie mailowym i jednocześnie wymyślił takie samo hasło, jak ja? ( )
#niebezpiecznik chyba #afera
Pobierz ktosikona - Mireczki, miałam dzisiaj dziwną akcję, którą muszę się podzielić - może k...
źródło: comment_16507479633Cy7EEfruD2fWacHFbCToh.jpg
  • 6