Wpis z mikrobloga

Wolę dać 10 zł na Ukraińców ubijających codziennie kacapów (co sprawia mi duża frajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) niż 1 zł na patusiarę na wychowanie kolejnego pastusa (co da mi g---o i duże prawdopodobieństwo przeniesienia "daru" patusiarstwa na kolejnych do oplacania)

#ukraina #takaprawda
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GryzeKisiel: biedny ucisniony liberał, co ma swój prywatnie zbudowany szpital elektrownie i drogi, i nie chce żeby państwo kradlo mu jego ciężko wypierdzianych w stołek pieniędzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ku_wolnosci: widzialem gdzies tutaj wczoraj piękny komentarz - wole dac ukrainkom uciekającym przed wojną niż p0lkom uciekającym przed pracą xD
  • Odpowiedz
  • 3
@ku_wolnosci Wolę dać 10 golda na Junglerów ubijających codziennie midlanerów (co sprawia mi duża frajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) niż 1 golda na patusiarę na botlane'nie wychowanie kolejnego supporta (co da mi g---o i duże prawdopodobieństwo przeniesienia "main" lini na kolejnych do grach)
  • Odpowiedz
@Cepion: Właśnie budżet jest po to żeby budować publiczne drogi, szpitale, obiekty sportowe dla ludzi i inne tego typu rzeczy, które służą obywatelom i ich rozwojowi. Finansowanie z niego życia wybranych grup społecznych albo oddawanie kasy obcemu państwu bezinteresownie to działanie na szkodę państwa. Także ani patusiary ani Ukraińcy nie powinni tych pieniędzy zobaczyć. No chyba, że udzielimy im pożyczki, która będzie również dla nas korzystna i jako państwo na
  • Odpowiedz