Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@R_O_T_T_E_N: Wkurza mnie, że się tak chamsko rozporządza kasą z moich podatków zwyczajnie je rozdając na prawo i lewo, ale jak miałabym wybór, czy moje podatki mają iść na 500+ dla patomadek mopsiar czy na pomoc dla ukraińskich matek, co uciekły tu do Polski z dziećmi, to zdecydowanie wolałabym drugą opcję.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie, są zwyczajnie bardziej kulturalni. Ale to oczywiste, że kiedy otrzymujesz coś za free chętniej dziękujesz niż gdy dostajesz coś, za co płacisz. Jak ojciec będzie tak płakał nad niewdzięcznością Polaków, to niech mu następną pensję Ukraińcy w hrywnach wypłacą


@Stallion45: Jako szur czerpiący wiedzę medyczną z internetów masz jeszcze czelność wypowiadać się na temat lekarzy? Ha tfu, putinowska zarazo.
Jako szur czerpiący wiedzę medyczną z internetów masz jeszcze czelność wypowiadać się na temat lekarzy? Ha tfu, putinowska zarazo.


@unfolding Jeśli przeszkadza Ci szuryzm (domniemany, bo nie znam gościa), to ja nie jestem szurem, a zgadzam się z kolegą @Stallion45.

Uchodźca w Polsce nie płaci podatków, stąd jego wdzięczność będzie większa niż Polaka, który płaci na lekarza, który go leczy (a wcześniej zapłacił za jego wyksztalcenie).

Ja tam dziękuję lekarzom, kasjerkom,
@Stallion45 utrzymuje płacąc podatki? Jakie ty podatki płacisz? Wymień kwotę ile ty płacisz podatku miesięcznie na policję straż i ochronę zdrowia. Mógłbyś mi podać ta kwotę, ile Ci odtrącają miesięcznie?