Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SoNuS: 21zł i 37gr. Banda leserów żyje na koszt społeczeństwa, a kiedy od nich czegoś wymagamy, to mówią że za mało im dajemy i nie mamy prawa niczego żądać. Normalny człowiek sam zarabiający na własną pensję nigdy nie napisał by tak obrzydliwego komentarza. Niech zgadnę jesteś urzędasem ds zbędnych czy innym pasożytem na zdrowym organizmie społeczeństwa?
@Stallion45 jestem medykiem pracującym swego czasu na etacie i działalności gospodarczej. Przy pracy około 400-450h miesięcznie placilem dosyć duże podatki, bywało że i kilka tysięcy złotych miesięcznie podatku. Najczęściej wypominajacymi to, że za ich podatki ja mam pracę to były totalne debile i dno społeczne patologia albo pijani rolnicy na krusie. Takie #!$%@? jak ty o podatkach to udowadnia tylko twoje dno umysłowe, ignorancję. Nawet ćwoku nie potrafisz oszacowac ile miesięcznie jest
@SoNuS Ale to jest prawda. Miałeś najprawdopodobniej pracę za cudze podatki i za cudze podatki najprawdopodobniej Cię wykształcono. Możesz tu się pultać i wyzywać innych, ale to są fakty (przy założeniu że robiłeś jako zwykły lekarz czy coś pdoobnego).

Nikt nie wymaga byś chodził i dziękował, ale też absurdem jest wymaganie ludzie mieli być Ci jakoś specjalnie wdzięczni. A o tym jest właśnie cała rozmowa - że ktoś się poczuł urażony, że