Wpis z mikrobloga

To początkowo było #8bit, ale od samego początku ten numer przypominał mi takie zadymione knajpy z filmów o zadymionych knajpach, więc zrobiłem go od nowa, żeby miało lepszy klimat.

https://www.youtube.com/watch?v=qOvPbL4RqV8

@hapsi - kiedyś podobał ci się mój numer z tego samego albumu, może i ten ci się spodoba
@Blaskun - tobie nigdy nic się nie podobało, może to też ci się nie spodoba

#tworczoscwlasna #muzyka #chwalesie #bzdr i chyba #noir i #retro
bzdr - To początkowo było #8bit, ale od samego początku ten numer przypominał mi taki...
  • 10
  • Odpowiedz
A to jest jakieś midi grajki xD


@Blaskun: MIDI to nie, ale dużo z moich numerów to były początkowo ośmiobitowce, które pisałem do jednej z moich gier i przerabiam je na coś trochę lepszego, ale początkowych założeń i klimatu retro całkowicie nie chcę się pozbywać.

I co kłamiesz kasztanie. Ostatnia mi się podobała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jest duża szansa, że i dwa kolejne numery ci się
  • Odpowiedz
A to jest jakieś midi grajki xD


@Blaskun: a poza tym #!$%@? z midi, zwróć uwagę na złamanie metrum i wybicie z rytmu na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie kojarzy mi się to z zadymioną knajpą, bardziej z siedzeniem w czasie deszczu na tarasie i wpatrywanie się w przelewającą się wodę z rynny :) Numer jest ok, ale nie przebił Day and night. Rób więcej!
  • Odpowiedz
Nie kojarzy mi się to z zadymioną knajpą, bardziej z siedzeniem w czasie deszczu na tarasie i wpatrywanie się w przelewającą się wodę z rynny :)


@hapsi: w sumie może niepotrzebnie narzuciłem swoją interpretację, ale cóż - następnym razem.

Numer jest ok, ale nie przebił Day and night. Rób więcej!


Robię, robię, mam jeszcze spory zapas, ale nie wszystkie są takie ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz