Wpis z mikrobloga

Przypominam że w krakowie do tej pory brakuje cały czas jedzenia i podstawowych środków, wolontariusze za darmo i z prywatnych środków się organizują + firmy prywatne

A o to co robi stary dziad, organizacja IE którego nikogo nie interesuje

Kraków. Organizacja IE 2023 będzie kosztowała podatnika nie 400 mln a 1,7 mld zł


https://www.wykop.pl/link/6610911/krakow-organizacja-ie-2023-bedzie-kosztowala-podatnika-nie-400-mln-a-1-7-mld-zl/

A przypominam co powiedział zastępca Krakowa.
https://krowoderska.pl/andrzej-kulig-wylanie-goracych-potraw-mogloby-sie-zakonczyc-panika/

Codziennie czytam i ludzie zapominają, ale tragedia jest ze zwykłym jedzeniem, czy miasto na prawdę przerasta grochówka i ciepła herbata?

Głosujcie na mnie w wyborach na prezydenta krakowa, zlikwiduje gołębie, nie będzie ulg dla deweloperów jeśli chodzi o nieruchomości, przepisy są i koniec kropka, nie będzie kolesiostwa, całkowita modernizacja transportu i dróg które są tragiczne (podczas remontu największych ulic będzie darmowa komunikacja miejska), niższe bilety na komunikacje, nie będzie ławek za 200k złotych etc.

wrzucam jeszcze raz bo więcej osób zobaczy
#ukraina #krakow
źródło: comment_1650550923fdciughRUYkIHPDyXiodCY.jpg
  • 39
@Basiura89: wiesz gdyby z tych igrzysk których w krakowie NIKT NIE CHCE, XD serio no nikt, bo nikt nawet tego nie ogląda.

to drobna kwota by wystarczyła na jedzenie i podstawowe potrzeby, nie mówię o hotelach mieszkaniach itp bo to wolontariusze zorganizują, tylko o podstawowych rzeczach do jedzenia, nawet wóz z grochówką i herbatką w kilku punktach najwazniejszych
@PiersiowkaPelnaZiol: a co, za późno dla Ciebie? Nie zdążą z inwestycjami jakąs konkretną, ważną datą? ps. organizację IE dostalismy 3 lata temu, a umowa na dofinansowanie od rządu została podpisana... ja wiem? Kilka tygodni temu?
@p1p2p3p4: według mnie IE jest zupełnie nie potrzebne, dobrze wiem jak działa urząd tego miasta, taka jest moja opinia i jej nie zmienisz, nie widzę realnych efektów działań i koniec kropka


@PiersiowkaPelnaZiol: bardzo źle to o Tobie świadczy, jeśli z góry zakładasz że nie zmienisz opinii na jakikolwiek temat. Zresztą ja wcale nie chciałem Cię do tego przekonywać, po prostu sprostowałem kilka kompletnych bzdur, które napisałeś
@vateras131: dokladnie jak @Stepanakert mowi, co to #!$%@? jest i jakim prawem ktos pierze na tym ponad 1,5 mld pln kasy, ktora powinna isc na miasto lub obecne problemy

@PiersiowkaPelnaZiol: obawiam sie ze tak to trzeba bedzie rozwiazac, chociaz czytalem gdzies, ze istnieje jakas siatka mafijna o wiadoma osobe oparta

Nie zapominajmy o podejrzanym gwalcie na Krakowskich archiwach (atak hakerski + pozar), jakos #!$%@? cicho o tym teraz...