Wpis z mikrobloga

Przedstawiamy Wam nasz nowy produkt.Szał Miał – Trym CBG 6%! - do #marihuana ... jest cudo, bo CBG w innej synergii działa niż CBD :) A ja osobiście nie przepadam za tytoniem i stąd ten pomysł. Produkt polski, kwiaty indoor, 50/50% kwiat/liść.

Przy okazji #rozdajo na paczkę 10G! A jak chcesz kupić i dobrze poszukasz to jest na promce -24%, a do tego można dorzucić kupon i wychodzi szok cenowy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#420 i #promocje -> https://konopnybuch.pl/promocje/ - nadal działają, nie wiem kiedy koniec!

#cbd #wykopjointclub #cbd #konopnybuch #konopie #narkotykizawszespoko #waporyzacja
konopnybuch - Przedstawiamy Wam nasz nowy produkt.Szał Miał – Trym CBG 6%! - do #mari...

źródło: comment_1650539681J1SlYcctgpGuMjvcjsIQfE.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@konopnybuch kupiłem ostatnio green goblin cbd susz od mirasa i jestem zadowolony. Sposób zapakowania i materiał Top. Podobny susz w Amsterdamie dużo droższy. Sam używam cbd do pykania przez wapo, a czasami miksuje z haze dla lepszego efektu( ͡ ͜ʖ ͡). Polecam
  • Odpowiedz
@Nadaje_z_piwnicy: Bo to trym, średnia wychodzi około 6%CBG. Pełnoprawny duży kwiatostan by nie kosztował takiej ceny za 10G. To jest produkt pod zamiennik, dodatek. Tak czy siak to pełnoprawne dobre palenie nawet do waporyzatora. A, że nie będę nikogo oszukiwał to piszę jak jest :)
  • Odpowiedz
  • 1
@konopnybuch Sorry, że tak późno, ale się zakałapućkałem. Ja mogę opisać tylko z punktu waporyzacji, bo nie jaram. Na wstępie należy zaznaczyć, że jak na legitny susz, cena jest bardzo atrakcyjna. "Szał Miał" jest to trym o dość drobnej frakcji i bogatym profilu terpenowym (do sprawdzenia na stronie). Szusz jest pięknie oszroniony, choć aparat w moim telefonie chyba nie oddaje tego ^^. Jak ktoś będzie waporyzował ten susz solo, to może go
  • Odpowiedz
  • 0
@konopnybuch odsiewanie nie na większego sensu, łodygi zdarzają się sporadycznie (trzeba naprawdę dobrze poszukać) i w ogóle nie przeszkadzają w konsumpcji :)
  • Odpowiedz