Wpis z mikrobloga

Wczoraj pojawiła się informacja że #netflix stracił użytkowników.

- po pierwsze wielki szok bo nagle strata 200 tys. subskrybentów do 221,6 mln co daje ok. 0.09% - czy ktoś myślał że to będzie rosło w nieskończoność?
Można powiedzieć, że w telefonii komórkowej też są migracje między operatorami i raz ktoś traci a raz zyskuje.
- po drugie Netflix nie ma nic ciekawego, tzn. ma ale jest tego garstka i każdy kto miał obejrzeć coś fajnego już dawno to zrobił a coś ciekawego wychodzi z częstotliwością raz na 3-4 miesiące i to jest główny powód
- po trzecie jest konkurencja i tu nawiązując do pkt. 2 - kto obejrzał co miał obejrzeć woli spróbować czegoś innego.
- po 4 nie wmawiajcie sobie, że to przez umieszczanie czarnoskórych aktorów czy lgbt na siłę

#gorzkiezale
#seriale
#oswiadczeniezdupy
  • 15
@laquilat: tu nikt nie pisał o cenach akcji, chyba że ktoś wczoraj
@Queltas: skoro to nie taki luksus to czemu ludzie dzielą konta na 3-4 domostwa? No tak, jest taniej ale jednak nie każdy już płaci pełną stawkę
coś co może mieć każdy


@Queltas: niby tak ale jednak pół tagu to wpisy programistów i rekinów biznesu, że Netflix jest za drogi mimo że możesz go dzielić #!$%@? na cztery osoby i pytania gdzie najlepiej obejrzeć hehe za darmo
znaczy tyle, że jest po prostu drogie


@Queltas: tak, netflix jest najdroższy ogólnie dla jednej osoby w najwyższym pakiecie ale dalej sporo osób woli CDA i torrenty bo są łatwiejsze i tańsze niż zapłacić miesięcznie równowartość kebaba XDDDD bo tyle to kosztuje dzieląc się
Czemu mowisz mi, ze mam sobie czegos nie wmawiac? Mnostwo maja produkcji girls power, nadreprezentacja mniejszosci i otylosci, mnie to osobiscie #!$%@?, bo jest tak dretwe i sztuczne jak lokowanie produktu w klanie i potok zenady leje sie z ekranu. U konkurencji jest tego mniej moim zdaniem