Wpis z mikrobloga

@Kulek1981: właśnie to mnie przekonało, dużo możliwości personalizacji + możliwość zapisania 6 profili. Uparłem się trochę na karafkę w De'Longhi ale nie chciałem potem żałować, że muszę to czyścić co 2 dni i czemu nie posłuchałem wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) na Jurę mnie nie stać, albo po prostu nie chcę tyle #!$%@?ć na ekspres bo nie jestem jakimś koneserem który wyczuje różnicę. Lubię po prostu napisać
@bb89: trzeba, ale jest to moim zdaniem latwiejsze niz w De'Longhi. Tak samo sam spieniacz. W De'Longhi musisz go rozkrecic aby poczyscic, tutaj masz jedna klapke ktora uchylasz i masz caly mechanizm, czyszczenie to max 2-3 minuty. Mozesz rowniez wlozyc rurke w mleko, nikt tego nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WarmWeather: Spoko, ważne żebyś dobra kawę zasypał ;) swoją droga, pytałeś o dwa inne ekspresy, a ostatecznie kupiłeś w ogóle co innego. Co wpłynęło na taka decyzje? ;)
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: a z jakiegoś powodu? Melitta Barista T F83/0-002 też wygląda spoko w sumie.

@img99x: przeglądałem elektro-sklepy i wpadł mi w oko ten. "Promocja, rabat 1400 zł" (stacjonarnie on serio stoi za 4700 XD). Funkcjonalność mi pasowała, cena w miarę OK, spieniacz też OK, wyglądowo mi siedzi, nie jest taką kobyłą jak EQ6