Wpis z mikrobloga

Czy sklep może sprzedawać heetsy w cenie wyższej niż na opakowaniu? Na paczce pisze, że cena maks. to 15,50 natomiast w żabce sprzedają za 16 zł. W jednej mi gość powiedział, że to nie od niego zależy xD Jest sens się kłócić? #heets #zabka #iqos
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Orinosuke: siema pracowałem w żabie i często to sklep ustala ceny, jak ceny się wachają to kasjer ma do wyboru opcje albo tańsza albo droższa opcja, zazwyczaj wybiera się tą która jest na półce podawana aczkolwiek przypuszczałbym że to właściciel żaby zmienił cene i kazał sprzedawać drożej
  • Odpowiedz
@WolfMaster: Tak, tylko jeśli chodzi o wyroby tytoniowe to raczej stawka jest dyktowana odgórnie. Tak mi się przynajmniej zawsze wydawało i wszędzie tak bylo. Chyba że heetsy mają swoje prawa
  • Odpowiedz
@WolfMaster: Co za bzdury. Za każda sprzedaż papierosów w innej cenie niż na opakowaniu franczyzobiorca się musi tłumaczyć srogo na weryfikacji. Pomijam tutaj problemy ze skarbówka. A gdyby problem był nagminny to Zabka rozwiąże z nim umowę. Franczyzobiorca nie może sobie zmienić ceny produktów dostarczanych przez żabkę bez konsekwencji. A pan z firm od papierosów sprawdza planogram i wkłada ceny, owszem, tylko to są te same ceny co na paczce
  • Odpowiedz
@Orinosuke: wg przepisów podatkowych heetsy to nie to samo co tytoń czy p-------y, najpierw poczytaj zanim zaczniesz kręcić imbe nie mając racji i słuchając ludzi z wykopu.
  • Odpowiedz