Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy może mi ktoś wyjaśnić jak skutecznie wytłumaczyć ludziom, że nie mam potrzeby tworzenia związku - czyli, że nie chcę mieć dziewczyny? Mam 32 lata, od 5 lat mówię to samo w rodzinie i znajomym, że nie chcę mieć dziewczyny. Jeszcze wcześniej niż 5 lat temu szukałem i bezskutecznie, ale to było spowodowane presją rodziny co dziewczyny wyczuwały i było to dość cringowe. Nic dziwnego - to byłaby męczarnia a nie związek z facetem który go w głębi duszy nie chciał a chciał go dlatego, bo rodzina mu spokoju nie dawała. O ile znajomi zaakceptowali moją samotność, tak rodzina nie. Chciałbym być wolnym człowiekiem i nie wyobrażam sobie tak ciężkiego wyrzeczenia jakim jest związek w swoim życiu. Jestem facetem który dorobił się samemu nowego mieszkania bez kredytu, mam też nowe auto i uważam, że jestem na tyle zaradną osobą, iż poradzę sobie w życiu sam.
Potrzeby seksualne? Masturbacja wystarczy.
Obowiązki codzienne? Wykonuję je sam.
Dzieci? Też nie chcę mieć.
Dzielenie życia z kobietą i przeżywanie wspólnych chwil? Myślę, że znajdzie się coś czego nie zaakceptuje u niej jeżeli chodzi o jej hobby
Także nie widzę w swoim życiu potrzeby wiązania się. A zdecydowanie przynajmniej na obecny moment który trwa już 5 lat.
Gejem nie będę mówił, że jestem - bo nie jestem. Nie potrafię kłamać.

#przegryw #wygryw #zwiazki #seks #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #zalesie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625fc70619dcb88006632f90
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cynamonowazaslona: skoro zero potrzeb bo nowe auto, mieszkanie i koń zwalony to po co szukać laski? Mam znajomego który jest singlem z wyboru i mówi że mu się to podoba.
Osobiście nie wyobrażam sobie wracać do pustego domu, ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
GigantycznaProgramistka: @cynamonowazaslona: po przeczytaniu którego zdania tak wywnioskowałaś? Bo ja osobiście tak nie uważam, oraz nigdzie tak nie napisałem.
@the_morningstar: wątpię. Wiedzą, że żyję samotnie.
@SilentMouse_: moja rodzina z którą mieszkam to rozumie. Niestety dalsza rodzina podczas świątecznych już nie. Co rok ten sam temat.
@PoteznyBogdan: to czemu są rozstania i rozwody skoro to taka fajna rzecz? Nie ma co siebie oszukiwać.
@md5sum: ja nie muszę wracać do pustego domu - pracuję zdalnie xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Potrzeba kontaktu z płcią przeciwną jest wpisana w ludzkie DNA, zaś miłość to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Unikając kontaktu z kobietami przeciwdziałasz temu, do czego mężczyzna został stworzony. Nie odrzucaj kobiet póki jesteś młody - kiedyś mogą Ci się zmienić poglądy, ale wtedy może być już za późno.
  • Odpowiedz
OdległyBrowar: @PoteznyBogdan:

Potrzeba kontaktu z płcią przeciwną jest wpisana w ludzkie DNA, zaś miłość to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka.


Przyzwyczaiłem się do samotności. W dodatku nieudane podboje do 25 roku życia gdzie byłem tylko bezrobotnym studentem którym dziewczyny nie były zainteresowane. Otwarcie mówiły, że mam pracować. To teraz ja się mszczę i kiedy ja jestem ustatkowany - odsyłam z kwitkiem te dziewczyny które i tak są zainteresowane czym innym a jak noga mi się powinie to od
  • Odpowiedz
PospolityNomad: @PoteznyBogdan:

Wydaje mi się, że jeśli takie życie by Cię na prawdę satysfakcjonowało to byś nie dodawał tego wpisu.


A mi się wydaje, że gdyby Ciebie życie naprawdę satysfakcjonowało to nie miałbyś konta na Wykopie. Dlaczego wysnuwasz z niczego wnioski tak daleko odbiegające
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Róbta co chceta. Dla mnie twoje podejście wydaje się dziwne, ale nie będę cię oceniał. A rodzinie możesz powiedzieć że po prostu nie znalazłeś jeszcze tej jedynej i tyle. Po co mówić że nie interesują cie kobiety i się narażać na jakies komentarze.
  • Odpowiedz