Wpis z mikrobloga

@UlicznyPoeta: Hahahah ale jazgot p0lek i białorycerzy w komentarzach xD taka prawda niestety, p0lki tyją coraz szybciej przez żarcie na mieście (tak z 10 lat temu nie widziałem tylu ulanych kobiet co teraz, zwłaszcza młodych) często gęsto chodzą jak to pan Gruzin wspomniał w jakiś wymiętolonych dresach itd. kto raz był w wschodzie ten wie, że mit p0lek najpiękniejszych kobiet na świecie to mit powielany przez starych Januszy, którzy całe życie
@UlicznyPoeta: Jezu gość swoją opinię przedstawił i jakiś ból dupy, ktoś ma niską samoocenę chyba. Ukrainki to nie do końca mój typ ale jak ktoś lubi ten wschodni typ urody to wiadomo, że Ukrainki to będzie dla niego top. Polacy też często jadą do Holandii, Niemiec i narzekają, że kobiety brzydkie. I co z tego, co to interesuje pewnie jakaś Niemkę czy holenderke xd
@UlicznyPoeta: zabawne, że z 3 lata temu u kolegi z pracy Ukraińca(jakieś 20 lat starszego) na piwku i miałem okazje też pogadać z jego żoną, która nie mogła zrozumieć, jak Polki wychodzą do biedronki w dresach i bez makijażu.

Wtedy powiedziałem, że nie musi się kobieta stroić jak na bal idąc po cebulę do biedry, bo w sumie tak uważam

Jak byłem mały, to moja przygłupawa ciotka dosłownie to samo mówiła
@Ryshieq: Widziałem młodego Polaka, kok na głowie, gęsta broda i brzuch do kolan. Myśli że broda uczyni go bardziej męskim choć ma duże męskie cycki (epic fail). Taki prawie Wiking tylko że prawie robi różnicę. A nie był to jedyny taki facet "w ciąży" którego widziałem. Ale o tym się nie mówi. ¯\_(ツ)_/¯Lepiej mówić o tych co biegają w maratonach. Społeczeństwo tyje na potęgę ale lepiej mówić tylko o babach. Ukrainki?