Wpis z mikrobloga

@UlicznyPoeta: wiem, że sam wpis brzmi jak bajt ale muszę potwierdzić, że dla większości ukraińskich kobiet wyjście bez makijażu z domu jest niemożliwe i wiele kobiet, które sprowadziliśmy do PL też się dziwiła, że tak wiele polskich kobiet chodzi po ulicy bez makijażu.
  • Odpowiedz
@UlicznyPoeta: Hahahah ale jazgot p0lek i białorycerzy w komentarzach xD taka prawda niestety, p0lki tyją coraz szybciej przez żarcie na mieście (tak z 10 lat temu nie widziałem tylu ulanych kobiet co teraz, zwłaszcza młodych) często gęsto chodzą jak to pan Gruzin wspomniał w jakiś wymiętolonych dresach itd. kto raz był w wschodzie ten wie, że mit p0lek najpiękniejszych kobiet na świecie to mit powielany przez starych Januszy, którzy całe
  • Odpowiedz
@UlicznyPoeta: Jezu gość swoją opinię przedstawił i jakiś ból d--y, ktoś ma niską samoocenę chyba. Ukrainki to nie do końca mój typ ale jak ktoś lubi ten wschodni typ urody to wiadomo, że Ukrainki to będzie dla niego top. Polacy też często jadą do Holandii, Niemiec i narzekają, że kobiety brzydkie. I co z tego, co to interesuje pewnie jakaś Niemkę czy holenderke xd
  • Odpowiedz
tyją coraz szybciej przez żarcie na mieście


@JohnnyPomielony: o to prawda, nie byłem w Warszawie kilka lat i ostatnio wpadłem do kumpla na koncert. Tylu grubych kobiet to u siebie w Polsce B nie widziałem przez pół roku co tam w dwa dni :o Można powiedzieć, że dochodzi do amerykanizacji xD
  • Odpowiedz
@UlicznyPoeta: 1) jakieś 15-20 lat temu rodaczki mówiły TO SAMO o kobietach z zachodu, ale pamięć ludzka krótka

2) w sumie ten ból d--y w komciach jest tak piękny, że aż kminie, czy to nie jakiś troll
Jeśli troll, to udany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UlicznyPoeta: zabawne, że z 3 lata temu u kolegi z pracy Ukraińca(jakieś 20 lat starszego) na piwku i miałem okazje też pogadać z jego żoną, która nie mogła zrozumieć, jak Polki wychodzą do biedronki w dresach i bez makijażu.

Wtedy powiedziałem, że nie musi się kobieta stroić jak na bal idąc po cebulę do biedry, bo w sumie tak uważam

Jak byłem mały, to moja przygłupawa ciotka dosłownie to samo mówiła o Niemkach i Brytyjkach
  • Odpowiedz
@UlicznyPoeta w sumie to zabawne, że te fejsbukowe wojowniczki będą walczyć o wolność kobiet do bycia brudną, brzydką, nieogoloną (i słusznie), ale jednocześnie się oburzy, że ktoś zauważy, że jest brudna, brzydka, nieogolona xd

mieć ciastko i zjeść ciastko
  • Odpowiedz
@Ryshieq: Widziałem młodego Polaka, kok na głowie, gęsta broda i brzuch do kolan. Myśli że broda uczyni go bardziej męskim choć ma duże męskie c---i (epic fail). Taki prawie Wiking tylko że prawie robi różnicę. A nie był to jedyny taki facet "w ciąży" którego widziałem. Ale o tym się nie mówi. ¯\_(ツ)_/¯Lepiej mówić o tych co biegają w maratonach. Społeczeństwo tyje na potęgę ale lepiej mówić tylko o babach.
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd wziął się ten narodowy mit że nasze witaminki najpiękniejsze, patrzę czasami na zdjęcia kobiet sprzed 100 lat i widzę to same pulchne, szerokie twarze, tak więc ciężko nawet powiedzieć, że kiedyś to było, bo kobiety o siebie dbały i nie jadły śmieciowego żarcia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@9Kowalski9: nie no kiedyś to znaczyło, ze masz hajsy na zarcie i nie musisz z---------c fizycznie w polu więc taka 'upierzona' kobitka była dobrą partią do wzięcia.

Co do tematu to serio ktos daje j-----e o to co mówi jakis ziomek ze wschodu? Oesu, musi byc umalowana, a później taki typek rano widząc swoją lubą bez makijazu przeżywa szok i niedowierzanie
  • Odpowiedz