Wpis z mikrobloga

ludzie sobie nie zdają sprawy jak ruscy są dumni z pałacu kultury i nauki. moja teściowa która jest z Rosji przyjechała do Warszawy i za każdym razem kiedy była w Warszawie i patrzyła na pałac kultury i nauki i wzdychała i mówiła: same krasiva zdanie w Warszawie eta ruskoe zdanie, prawda, da?
za każdym razem kiedy to mówiła chciałem żeby PiS rozwalił pałac kultury i nauki w #!$%@?. Jaka wasza opinia?
#warszawa #rosja #architektura #ukraina
ortaliontrenera - ludzie sobie nie zdają sprawy jak ruscy są dumni z pałacu kultury i...

źródło: comment_1650447127wyr8GZelllUTyYAIGyzuZ3.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: żaden normalny człowiek nie chce rozbiórki pałacu XD #!$%@?ło was chyba z tymi pomysłami.

Jeszcze #!$%@? Gierkówkę bo komunistyczna, Stocznię Gdańską i najlepiej grób nieznanego żołnierza bo to w koncu pozostałość bo tej zgniłej szlachcie.

Boże co za zjeby
  • Odpowiedz
@theodolit: nie jestem purystą co patrzy od którego pokolenia, ktoś jest warszawiakiem. Ale jak ktoś mieszkający w Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Gutach Małych etc. dywaguje czego by to on nie wyburzył w stolicy, to odowiadam: zakmnij dziób!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dran2: no zawsze na temat pałacu najwięcej do powiedzenia mają ci, co ostatnio w Warszawie byli na Dziadach na wycieczce szkolnej w 1999 i dyktują mieszkańcom Warszawy co ma stać w centrum ich miasta xD
  • Odpowiedz
@jPaolo2: jo jo, żarcik taki;) ja generalnie jestem przeciw głupiemu rozwalaniu zwłaszcza użytecznych rzeczy. Narzeka się na fałszowanie historii, a sami ludzie co chwila wołają o wyburzenia, wywalenia, wszystkiego co aktualny nurt niesie.... co innego wielbić, co innego pozostawić elementy histeryczne dla wyrobienia sobie opinii przez przyszłe pokolenia,

a tak non stop przepisujemy wszystko na nowo
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: z każdym kolejnym rokiem i kolejnym wieżowcem PKiN w coraz mniejszym stopniu zwraca uwagę. Kiedyś dominował nad centrum, obecnie jest tylko jednym z wielu wysokich budynków, nie jest już widoczny z kazdej perspektywy, stanowi jedynie ciekawy dodatek do widoku na centrum.
  • Odpowiedz
  • 0
@ortaliontrenera jako warszawiak uważałem ten budynek za symbol stolicy, ale po tym co #!$%@? ruskie, to teraz pierwszy sie podpiszę za wyburzeniem tego badziewia i postawieniem w jego miejsce nie wiem.. Szaletu miejskiego.
  • Odpowiedz
@Krachu: sprawdź rodowody innych budynków, może tez czymś podpadły, rozumiem niechęć ale sięgamy abstrakcyjne poziomy ślepego, nie wiem w sumie jak to nazwać.... a co masz wycieczki, które oddają hołd bratnim narodom, wielki napis za bratnią współpracę czy coś - budynek jak budynek...

http://www.dawnaoliwa.pl/opisy/ulice/kolobrzeskabl.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Blok_leningradzki_-_Gda%C5%84sk_Przymorze.jpg

tu masz blok do wyburzenia, a w Polsce tego pewnie jest więcej ;D spoko ludzie sobie znajdą mieszkania jakos
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: Ja tam uważam, że można go ewentualnie oczyścić z tych gównianych, socrealistycznych potworków na górze i tak jak wcześniej napisano - umyć to w #!$%@?. Poza tym podczas budowy zginęło naście rusków także mi akurat dobrze się kojarzy.
  • Odpowiedz