Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #fwb #rozowepaski #niebieskiepaski
Jakiś czas temu zakończyłem związek z #rozowypasek z powodu braku tego czegoś wyjątkowego w relacji. Po prostu dobrze się dogadujemy, mamy podobne zdanie na wiele spraw itp. ale to było dla nas za mało aby kontynuować to w ten sposób. Rozstanie nie spowodowało ucięcia kontaktu, nadal bardzo dużo ze sobą rozmawiamy mimo że z poprzednimi ex zrywałem absolutnie kontakt. Niedawno spotkaliśmy się u niej na kawę, z której wyszło że zrobiło się już późno. Zaproponowała mi zostanie na noc (tu uprzedzę, zdarzało się nocować u niej już po rozstaniu, ale bez seksu), a tym razem było inaczej.

Przechodząc do sedna, wydaje mi się że z tej znajomości tworzy się coś w postaci #fwb. Pytanie brzmi, czy #fwb może popsuć znajomość w dłuższym terminie? Bo mam w pewien sposób wyrzuty sumienia, że możemy sobie #!$%@?ć fajną znajomość przez takie zachowanie. Co o tym sądzicie?

PS
Dzięki za rady typu > Bzikaj ile wlezie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625ec52377ac277f47a72776
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: bardziej sie zastanow czy chcialbys wchodzic w jakas nowa relacje. Bo ewidentnie nie odciales sie od poprzedniej, wiec ciezko Ci bedzie z kim nowym zaczac sie spotykac i poczuc 'to cos'. Dodatkowo w fwb zwykle jedna strona wreszcie czuje cos wiecej i wtedy moze byc ciezko sie wymiksowac.

Jezeli nie chcesz nic nowego sobie ogarniac i wam obojgu to pasuje to nic nie powinno sie popsuc ALE trzeba brac pod