Wpis z mikrobloga

Mój ulubiony pan doktor nauk wszelakich ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś miałem go zaobserwowanego, bo sporo pisał o ochronie danych osobowych, jak był jeszcze dyrektorem w ministerstwie cyfryzacji i przygotowywał polskie realia do RODO i nawet ciekawie o tym RODO mówił i pisał, a aktualnie szkoda gadać xD.

Najlepsza akcja pana DOKTORA było to, jak zapowiedział przed jakąś konferencja Matiego w 2020 r., że będą miasta zamykać XD. Potem bardzo szybko to usunął. Wielki Pan od internetu xD. Teraz wyszedł z odważna teza, że żyjemy w bardzo zmiennym regionie i jak dowód tego wziął rok 1990 r. czyli początek upadku ZSRR XDDD. Geniusz.
#ukraina
Pobierz niezdiagnozowany - Mój ulubiony pan doktor nauk wszelakich ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś miałem...
źródło: comment_1650436655oMX3hAF2e3VA6a4Fl9mFPG.jpg
  • 16
Kiedyś miałem go zaobserwowanego, bo sporo pisał o ochronie danych osobowych, jak był jeszcze dyrektorem w ministerstwie cyfryzacji i przygotowywał polskie realia do RODO i nawet ciekawie o tym RODO mówił i pisał


@niezdiagnozowany: bardzo szkoda, że przy tym nie został, bo jednym z filarów RODO jest świadomość podmiotów danych (nas). On był najlepszym popularyzatorem wiedzy w temacie prywatności.

Teraz jest gościem "od nowych technologii" i ogólnie jest taką główną wykopu
@niezdiagnozowany: ten gość jest odklejony w opór, non stop wyskakuje na LinkedInie. Ostatnio mi mrygnął, jak siedzi sobie w helikopterze i przelatuje nad Warszawą (chyba) i narzeka, że "patrzcie państwo, oto złomowisko, tysiące samochodów, gdzie tu ekologia?". Nawet przez moment się nie zreflektował z tym helikopterem i #!$%@?ł jak najęty, a jak ktoś mu zwrócił uwagę w komentarzach, to on stwierdził że jest poważnym naukowcem i sobie badali. #!$%@?, że mamy
@niezdiagnozowany:

Mój ulubiony pan doktor nauk wszelakich ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś miałem go zaobserwowanego, bo sporo pisał o ochronie danych osobowych, jak był jeszcze dyrektorem w ministerstwie cyfryzacji i przygotowywał polskie realia do RODO i nawet ciekawie o tym RODO mówił i pisał, a aktualnie szkoda gadać xD.


To on odpowiada za ten absurd, że w Polsce nazwa firmy wraz z nazwiskiem podlega ochronie danych osobowych