Wpis z mikrobloga

@patrykw96: jak sobie pomyślę, że oni z wykopu korzystają przez c-----e ruskie łącza , przez pół kontynentu, (sprobujcie pograć w csa na ruskim serwerze to zrozumiecie jak to pogarsza sytuację), a do tego jeszcze na bieżąco mielone przez jakiś translator, który wprowadza dodatkowe klopoty...

To ja im się nie dziwię tej opinii xD
  • Odpowiedz
  • 1
Pshek xD Jak coś пшек (czyli pszek) to obraźliwe słowo na Polaków.


@M4rcinS to jest piękny przykład tego że to my sami wybieramy co jest obraźliwe. I możemy a nawet powinniśmy traktować wszystkie obraźliwe słowa i frazy skierowane w naszą stronę jakby były w języku, którego nie rozumiemy.
  • Odpowiedz
@patrykw96: Pierwszy raz wszedłem na Pikabu i to jest jakiś świat równoległy. Ale ton wypowiedzi dosłownie jakbym wykopków czytał :D Tylko zdanie na temat wojny inne. Ale generalnie eksperci w każdym temacie :D
  • Odpowiedz
@patrykw96:

Ten wklejony cytat, to akurat jeden z wykopków dywersantów działających partyzancko na pikabu.

Skorzystał okazji aby się pożalić na wypok ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@lebort jak nie jest? Przepraszam ale nie rozumiem pytania. Może ja trochę myśl skróciłem. Chodzilo mi o to że jakiś rusek może do mnie mówić jakieś wyzwiska ale skoro ja nie wiem co on mówi to nie mogę być z tego powodu zły czy tam smutny. Ale jak ktoś to samo mówi po polsku na przykład to już go rozumiesz. Ale twoja reakcja dalej powinna być taka sama jakby mówił w
  • Odpowiedz