Wpis z mikrobloga

@dopeboiYSL: modafinil (modalert) spoko siadł, zdjął głównie zmęczenie i taką mgłę sprzed oczu. Brałem go jak spałem po 6h, bo potrzebuje około 8h żeby funkcjonować.

Najlepiej działało jak spałem po 8h i brałem modafinil to hmm można powiedzieć że czułem się tak jakbym był najbardziej wyspany w życiu i faktycznie mogłem się skupić bardziej i jakoś lepiej do głowy wszystko wchodziło. No sesja dzięki temu zdana, to polecam.
@dopeboiYSL: dużo zależy od tego jak teraz jesteś ogarnięty. Już pomijając kwestie diety, sportu itp. to czy potrafisz sam z siebie usiąść do nauki/ pracy i to robić przez dłuższy czas? Jeśli tak to modafinil polecam.
Jeśli nie, a szukasz czegoś na rozpęd żeby wziąć się wreszcie do pracy to modafinil się nie nada.
@dopeboiYSL: ja testowałem armodafinil i szczerze to jak dla mnie syf. Odpowiednik porządnej kawy, może dwóch, poza brakiem uczucia zmęczenia to żadnych pozytywnych efektów nie odnotowalem. Do tego szybko tolerka wskoczyła, że już po kilku tabsach nawet tych skromnych rezultatów nie czułem. Slyszalem, że metylofenidat robi robotę, kupa znajomych klepała na tym godzinami testy ucząc się do ważnych egzaminow, ale sam nie probowalem.