Wpis z mikrobloga

Bulionerscy
W najnowszym odcinku to Agnieszka jest rosołem - wszyscy ją wozili po powiecie włocławskim.
Rozmowę miał po angielsku i się obsrał Key Account Support Manager Assistant of Drive Thru Chicken Soup.
-Jestem przeszczęśliwy z Agnieszką. Chcę chodzić do pracy tak jak chciałem chodzić wcześniej XkuhwaD

Pyśkowscy
- Co Ty tu robisz? Jak to smażysz? Bez sensu. #!$%@?. Po co to robisz? Nie lubię jak mi się ktoś wtrąca, dlatego sama się wtrącam. A w ogóle to kurrrwa rób! Ale jak to robisz? Co się #!$%@? gapisz? Sprzątaj!
Dziękuję, wiem wszystko. Na to czekałem.
#!$%@?.jpg

Dżizuz oso ta Pyśka pyszczy. Przecie chłop kurturarnie pytał. Przecie nie nakupi mięcha, nie narobi zupy tylko dla siebie, tylko pyta czy chce czy będzie jadła. OTOCHODZI w związku chyba nie? To jeszcze psycholog wyjeżdża z elaboratem, że to jakaś oznaka czegoś tam z czymś tam i że to z nim jest problem noż kuuuu... Ty, nowa, my dobrze wiemy, że z nim jest coś nieteges, ale to nie dlatego, że pyta Pyśkę czy też będzie jadła zupę. No durniejsza od Pędzla. Kamieniorz póki co niestabilność ma tylko w oczach.

Emocjonalscy
"Pjoter kurła nie wydurniaj się z tym wegańskim. Mężczyzną bądź, mięcho jedz a nie te babskie modne ujwico, potem będziesz tak samo marudził."
No i nie zjadł mięcha i był babską marudą. Zorientował się, że jak się nie będą widzieć przez 2 tygodnie to nie będą się widzieć 2 tygodnie. Szok! I co teraz?
Jezu o co im chodzi? Tam ciągle jakieś problemy, obawy, co będzie jak nie będzie. Jakieś emocje, jakieś stany, rekacje, że są, że nie ma, czy będą, czy nie będzie.
Ten już mówi, że z dziećmi będzie biegał. Teściu powinien dodać: Pjoter dziecka przez skajpa nie zrobisz!

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5