Wpis z mikrobloga

Jak piszesz że go znasz to znaczy że go znasz


@SarahC: Ten koleś nie potrafi poprawnie 2 zdań złożyć, to albo down z moderacji albo 5-latek z przedszkola.
  • Odpowiedz
ówczesnego

Miałem na myśli uprzedniego.
@SarahC: Nigdzie nie napisałem, że znam go osobiście. Jeśli przez plotki masz na myśli rozpoznanie go z filmu to jest informacja od osób, które go dobrze znają.
  • Odpowiedz
@itsokaytobegay: #!$%@? niedawno było z tym znalezisko. Jakiś artysta wziął filmik i #!$%@?ł XDDDD na pół ekranu tak, że nie widać w ogóle nic co się dzieje na materiale ale #!$%@?. Ważne, że jebitne XDDD widać. Ja #!$%@? co za czasy.
  • Odpowiedz
dziewuchy młode - po prostu nie wiedziały a ten buc zamiast pomóc wyładowuje wszystkie swoje frustracje - człowiek człowiekowi człowiekiem


@przyjacielsen: wyładowuje to się piorun w atmosferze
  • Odpowiedz
koles #!$%@? ale ta akcja tak głupia ,

@vertexnormal:
Ludzie dostają mandaty, za mycie auta przed domem, a ta przy rezerwacie napierala, to co miał się nie spruć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrKoval Jezu co za bzdury wypisujcie. Czyjś teren? XDDD wiesz ,że do odkręcania hydrantu trzeba mieć zgodę? najwidoczniej taka miała i to na bank. I takie zgody wydaje zazwyczaj miejskie przedsiębiorstwo wodociągów i kanalizacji. Każdy może użyć takiego hydrantu po uzyskaniu zgody. Tak! nawet do mycia ciężarówek a tym bardziej PRZY pracach budowlanych. Więc przestańcie #!$%@?ć kocopoly bo tego się czytać nie da. Patologią jedynie jesteście wy i nagrywający.
  • Odpowiedz