Wpis z mikrobloga

@theicecold: generalnie to bardzo dobry zapach za kwotę za którą go można kupić, całkiem dobre parametry użytkowe, ale to zawsze warto samemu przetestować, jednym słowem- psikać, obserwować
@theicecold: A ja się wyłamię, i powiem że mi nie siadł - sztuczne cytrusy w otwarciu, które szybko zamieniają się w taki sobie, mydlany zapach. W tej cenie zdecydowanie poszedłbym w stronę Nautici albo nawet jakiegos cytrusa z zary (w szczególności VLS)
@kijo23: Nautici Voyage :D? Ja tam za 25zł wziąłem kiedyś kilka lat temu i ledwo mi ubywa, gdzie takie VPH czy właśnie Missoni Wave zniknie dość szybko.
No ale przecież każdy ma własny gust i fajnie :)
@kijo23: @theicecold: Dużo osób pisze, że jest to klon Versace pour homme i Chanel Allure Homme Sport, dla mnie te dwa zapachy były zupełnie inne i łączyły je tylko bardzo wesołe cytrusy, tzn taki to były miłe i przyjemne cytrusowe perfumy. Potem jak poznałem w kilku innych perfumach fasolkę tonkę, to odkryłem że w tych dwóch zapachach, tak słodka baza to właśnie tonka, z tym że Versace przechodził z ostro
@Funshyy: dokładnie ta, u mnie świetnie się sprawdza, w upały szczególnie (chociaż z flakoniku też ubywa powoli, za dużo tego mam już xD)

@RumClapton: Wiem jak to powinno wyglądać, dodatkowo mam i Versace, i Chanela - u mnie to po prostu nie działa, może moja skóra ich nie lubi( ͡° ͜ʖ ͡°) W moim odczuciu cytrusy na otwarciu są tak jak mówiłem wcześniej, zbyt chemiczne (i
@RumClapton: z tym, że Chanel ma cytrynę i od samego początku jest świeższy od tej mandarynki czy co tam jest w Missoni, sama faza kremowości też jest bardziej „sportowa” w Chanel. Dlatego mi Missoni nie siedzi w upały, ahs już tak. Tak czy siak za tą cenę warto, choćby na siłownie mieć tani psikacz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theicecold: potwierdzam, że całkiem niezły zapach za tę cenę. Z ciekawostek to ma magnetyczny korek - coś znane z sauvage'a, tylko sporo taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie jest warty tego ile kosztuje, ale nie wznosi się klasą tak bardzo ponad ten pułap jak mogłoby wynikać z opinii ludzi.


@Milburn: Tu tez sie zgodze, nie jest to klon 1:1 ale podoba mi sie ze do kremowego CAHS dodali troche pazura